Ünlü Şarkıcı 15 Yıllık Sevgilisiyle Evlendi

Şarkıcı Aylin Coşkun, 15 yıldır birlikte olduğu Volkan Aslan ile dün akşam yapılan düğünle dünya evine girdi. Coşkun, mehir olarak 10 külçe altın talep etti. Külçe altınlarının kilogramının 274 bin TL olduğu öğrenildi.

Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, dün akşam Beşiktaş’taki bir otelde yapılan görkemli düğünle dünya evine girdi. Çiftin düğününe ait fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı. Şarkıcı Aylin Coşkun’un, 15 yıllık sevgilisi Volkan Aslan’dan mehir olarak kilogram fiyatı 274 bin TL olan 10 külçe altın istediği öğrenildi.

Ünlü Şarkıcı 15 Yıllık Sevgilisiyle Evlendi
Çağın Kulaçoğlu(Hande Yener’in Oğlu)-Hande Yener

Görkemli düğüne çok sayıda ünlü katılırken Coşkun, Hande Yener’le birlikte sahnede ”Manzara” adlı şarkıyı seslendirdi. Hande Yener geceye, oğlu Çağın Kulaçoğlu ile katıldı.

Ünlü Şarkıcı 15 Yıllık Sevgilisiyle Evlendi
Volkan Aslan-Aylin Coşkun

AYLİN COŞKUN’UN GELİNLİĞİ BÜYÜLEDİ

Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, gelinliğiyle davetlileri büyüledi. Derin dekolteli ve taşlı gelinliğiyle paylaştığı fotoğraflara beğeni yağan ünlü şarkıcının mutluluğu yüzünden okundu.

Ünlü Şarkıcı 15 Yıllık Sevgilisiyle Evlendi
Aylin Coşkun

Birçok ünlü ismin akın ettiği düğünden keyifli anlar sosyal medyada paylaşıldı. Çift, 15 yılın ardından dünya evine girmenin mutluluğunu akrabaları ve dostlarıyla doyasıya kutladı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı