Ünlü Rapçi Juice Wrld Hayatını Kaybetti!

Juice Wrld olarak bilinen 21 yaşındaki ABD’li rapçi, söz yazarı Jarad A. Higgins, havalimanında epilepsi nöbeti geçirerek hayatını kaybetti.

Dünyaca ünlü rap sarkıcısı Juice Wrld Chicago Havaalanı’nda geçirdiği epilepsi nöbeti sonucu hayatını kaybetti.  Juice Wrld’nin bir süredir kullanması gereken ilaçları kullanmadığı ve bu sebeplede epilepsi nöbeti geçirdiği anlaşıldı.

Ünlü Rapçi Juice Wrld Hayatını Kaybetti!

Gerçek adı Jarad A. Higgins olan Juice Wrld’nin ölüm haberi üzerine  sosyal medyadan açıklama yaparak, “Keşke o gün Los Angeles’ta biraz daha konuşsaydık. Sadece Chicago’da değil, dünyanın dört bir yanında milyonlarca insan acı çekiyor. Üzgünüm. Tanrı ruhunu korusun” dedi.

Ünlü Rapçi Juice Wrld Hayatını Kaybetti!

Ünlü rapçi Drake ise “Tüm genç yeteneklerin daha uzun yaşamasını görmek isterken bu kadar kısa sona ermesini görmekten nefret ediyorum” dedi.

İngiliz şarkıcı Ellie Goulding ise “İnanamıyorum. Harika bir ruha sahiptin. Ailenle ve seninle sette tanışmamızı ve ailenle ne kadar yakın olduğunu hiç unutmayacağım. Daha yeni başlıyordun. Özleneceksin” ifadelerini kullandı.

Ünlü Rapçi Juice Wrld Hayatını Kaybetti!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı