Ünlü Oyuncudan Tecavüz İddiası! “Heyecandan Titriyordu”

Geçtiğimiz aylarda cinsel istismardan tutuklanan ve kaldığı hücrede kendisini asarak intihar eden ABD’li milyarder hakkında yeni iddialar ortaya atıldı.

İngiliz oyuncu Anouska De Georgiou, cinsel istismar suçundan hapse atılan ve kaldığı hücrede kendisini asarak intihar eden ABD’li milyarder Jeffrey Epstein hakkında çarpıcı sözler söyledi.

Küçük yaşta çocuklara cinsel istismar suçundan yargılanan ve hapse atılan ABD’li milyarder, kendisini asarak intihar etmişti. Şimdi Jeffrey Epstein hakkında skandal ifadelere bir yenisi daha eklendi.

İngiliz oyuncu Anouska De Georgiou, NBC’de yayınlanan bir televizyon programında ABD’li milyarder hakkında skandal ifadeler kullandı. Georgiou, Epstein ile 90’lı yıllarda tanıştığını belirtti ve kendisine tecavüz ettiğini söyledi.

“BENİ KULLANIYORDU”

Epstein ile tanıştıktan sonrasını “İğrenç” olarak tanımlayan Georgiou, “Bana tecavüz etmeden önce heyecandan tir tir titriyordu. İğrençti” diye konuştu. Şu an 42 yaşında olan güzel oyuncu, o yıllarda Epstein’in kendisini Karayipler’de bir villaya götürdüğünü ve tüm masraflarını karşıladığını söyledi. Jeffrey Epstein hakkında ilk şikayette bulunan isimlerden birisi olan Anouska De Georgiou, “Beni kullanıyordu. Zorla cinsel ilişkiye giriyordu. Bize yaptıklarını kendisi bile fark edemiyordu. Artık öldüğüne göre başka çocuklar zarar görmeyecek” diye konuştu.

Ünlü Oyuncudan Tecavüz İddiası! “Heyecandan Titriyordu” Ünlü Oyuncudan Tecavüz İddiası! “Heyecandan Titriyordu” Ünlü Oyuncudan Tecavüz İddiası! “Heyecandan Titriyordu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı