adplus-dvertising

Ünlü Oyuncu Heykeltraş Sevgilisyle Görüntülendi

Ünlü Oyuncu Nilperi Şahinkaya 3 aydır birlikte olduğunu söylediği heykeltraş sevgilisi Emre Yusufi ile ilk kez el ele görüntülendi.
Takip et
Ünlü Oyuncu Heykeltraş Sevgilisyle Görüntülendi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine göre, Ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya geçtiğimiz akşam 3 aydır bilikte olduğu heykeltraş sevgilisi Emre Yusufi ile ilk kez görüntülendi. Yürüyüşe çıkan çift, karşılarında kameraları görünce büyük şaşkınlık yaşadılar. Çift çok mutlu olduklarını ve ilişkilerinin 3 aydır devam ettiğini söyledi.

NİLPERİ ŞAHİNKAYA BEBEK’TE SEVGİLİSİYLE EL ELE

Oyunculuk kariyeri boyunca Öyle Bir Geçer Zaman ki, Kiraz Mevsimi gibi popüler dizilerde oynayan ve başarılı performansıyla zihinlerde yer tutan güzel oyuncu Nilperi Şahinkaya, Bebek’te sevgilisi Emre Yusufi ile el ele dolaşırken görüntülendi. Mutlu oldukları her hallerinden belli olan çift, 3 aydır birlikte olduklarını ve çok mutlu olduklarını ifade etti.

Yaz ayı boyunca yaptığı Instagram paylaşımlarıyla takipçilerinden tam puan alan Nilperi Şahinkaya, güzelliğiyle ve başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Nilperi Şahin’in sevgilisinin de heykeltraş olduğu öğrenilirken çift, gazetecilerle sohbet ettikten sonra evin yolunu tuttu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.