Ünlü Oyuncu Dün Akşam Dünya Evine Girdi

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Bartu Küçükçağlayan, Mayıs ayında nişanlandığı psikolog sevgilisi Merve Özgüle, dün akşam Boğaziçi Mezunlar Derneğinde gerçekleşen düğünle dünya evine girdi.

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Bartu Küçükçağlayan, uzun süredir birlikte olduğu psikolog sevgilisi Merve Özgüle ile geride bıraktığımız Mayıs ayında nişanlanmıştı. Çiftin evlilik tarihi yakın zamanda netleşti. Düğün kararını alan genç çift, Boğaziçi Mezunlar Derneği’nde gerçekleşen düğünle dünya evine girdiler.

Ünlü Oyuncu Dün Akşam Dünya Evine Girdi

ÇOK SAYIDA ÜNLÜ İSİM KATILDI

Düğünle alakalı görüntü verilmez iken, düğüne cemiyet hayatı ve sanat camiasından çok sayıda davetlinin olduğu bilgisine ulaşıldı. Çiftin mutlu anlarının fotoğraflandığı kareler, sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Hayranlarının büyük beğenisini toplayan fotoğraflar kısa sürede sosyal medyanın popüler paylaşımları arasına girdi.

BARTU’NUN DAMATLIĞI ÇOK BEĞENİLDİ

Bartu Küçükçağlayan’ın giydiği damatlık, takipçileri tarafından çok beğenilirken, Merve Özgüle’nin gelinliği de bir o kadar beğenildi. Çiftin mutlu gününe gelen ünlüler, sosyal emdyada fotoğrafların altına yorum yapmayı ihmal etmediler.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı