Ünlü oyuncu Can Yaman sevgilisini böyle izledi

İtalyan spor spikeri spor spikeri Diletta Leotta’yla dolu dizgin bir aşk yaşayan ünlü oyuncu Can Yaman, yeni ilişkisini gözler önünde yaşamaktan çekinmiyor.
Takip et
Ünlü oyuncu Can Yaman sevgilisini böyle izledi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şu sıralar yakında sete çıkacağı Sandokan dizisinin çekimleri için İtalya’da bulunan Can Yaman, İtalyan sevgilisi Diletta Leotta’yla da bol bol vakit geçiriyor.

İtalya basının yoğun ilgi gösterdiği Can Yaman, Diletta Leotta’yla aşk yaşadığı ortaya çıkınca yeni ilişkisini gözler önünde yaşamaya başladı.

Geçtiğimiz hafta, Roma’da kiraladığı bir uçağın arkasına taktırdığı “Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can” yazılı İtalyanca sözlerle sevgilisine evlilik teklifi eden Can Yaman, sosyal medya hesabı üzerinden bir İtalyan televizyonunda ekrana gelen sevgilisinin fotoğrafını paylaştı.

Ünlü oyuncu Can Yaman sevgilisini böyle izledi

İtalyan Diletta Leotta’yı gönderisinde etiketlemeyi ihmal etmeyen ünlü oyuncunun gönderisine çiçek emojileri koyması da dikkat çekti.

İTALYAN SEVGİLİSİ HAMİLE Mİ?

Ünü ülke sınırlarını aşan oyuncu Can Yaman ile Diletta Leotta’nın kısa sürede evlilik kararı alması beraberinde hamilelik haberlerini getirdi.

Bu yıldırım teklifin; Diletta Leotta’nın hamile kalması üzerine yapıldığı iddia edildi. Şimdi sevgililerin kısa süre içinde Sicilya’da nikah masasına oturacağı söyleniyor.

Ünlü oyuncu Can Yaman sevgilisini böyle izledi

YÜZÜĞÜN FİYATI DUDAK UÇUKLATTI

Can Yaman’ın evlilik teklifi sırasında sevgilisine taktığı yüzüğün fiyatı ise dudak uçuklattı. İddialara göre yüzüğün fiyatı tam 500 bin TL.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.