adplus-dvertising

Ünlü Organizatör Kürşat Şahin, Loca Fight Kick Box gecelerini Bakü’ye taşıyor

Geçtiğimiz haftalarda İstanbul’da düzenlenen ve dünyanın önde gelen sporcularının yanısıra mühim şampiyonluklara imza atmış Türk sporcuların da katıldığı Loca Fight Clup Kick Box gecesi büyük ses getirmişti. İstanbul karşılaşmalarının büyük ses getirdiği organizasyon şuanda Kürşat Şahin tarafından uluslararası arenaya taşınıyor.
Takip et
Ünlü Organizatör Kürşat Şahin, Loca Fight Kick Box gecelerini Bakü’ye taşıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur Organizatör Kürşat Şahin Temmuz ayında Azerbaycan’da düzenlenecek Loca Fight Clup Kick Box gecesinde birçok meşhur sporcuyu karşı karşıya getirecek. Gecede meşhur oyuncu Burak Özçivit de sporculara destek vermek maksadıyla yer alacak.

Ünlü Organizatör Kürşat Şahin, Loca Fight Kick Box gecelerini Bakü’ye taşıyor

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’de birçok kentte gerçekleştirdiği kick box karşılaşmaları ile isminden söz ettiren Organizatör Kürşat Şahin, şuanda uluslararası arenada organizasyon düzenliyor. Türkiye’nin mühim kentlerinde düzenlenen Loca Fight Clup Kick Box Geceleri Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’ye taşınıyor. Organizatör Kürşat şahin tarafından gerçekleştirilecek olan Loca Fight Club Kick Box organizasyonu Bakü’de 2 Temmuz’da düzenlenecek. Bakü’de yapılacak olan gecede hem Türkiye’den Bakü’ye gelen 4 sporcu hem de Azerbaycanlı 4 sporcu bir araya gelerek takım yaratacak ve 8 yabancı sporcuya karşı mücadele edecek. Azeri ve Türk sporcuların aynı takımda yer alacağı Bakü’de gerçekleştirilecek olan ilk organizasyon olacak. Azerbaycanlı sporcuların arasında Bahram Recepzade ve Nehir Recepzade çift olarak ringde bir ilk olarak yer alacak.

Meşhur organizatör Kürşat Şahin dünyaya mesaj vermek amacında olduklarını dile getirerek, “Azerbayncanlı ve Türkiyeli 8 çılgın sporcu dünyaya karşı ringe çıkacak. Avrupalı 8 yabancı sporcu ile karşı karşıya gelecek. ABD’nin Rambo filmleri propagandası ile büyüyen nesiller Türk’ün gerçek kuvvetini görecekler, dünyaya bu mesajı vermek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Ünlü Organizatör Kürşat Şahin, Loca Fight Kick Box gecelerini Bakü’ye taşıyor

Türkiye’den Adem Bozkurt Genç, Yakup Çelik, son dönemlerin parlayan yıldızı Ali Kelat ve İtalya’da dünya şampiyonu olan ringin sultanı Zehra Doğan 2 Temmuz’da Bakü’de ringe çıkacak.
Gecenin esas süprizi ise Kuruluş Osmanlı dizisinin başrol oyuncusu meşhur oyuncu Burak Özçivit, Bakü’ye gelerek sporculara destek verecek olması. 2 Temmuz 2022 Cumartesi akşamı gerçekleştirilecek olan gecede Kürşat Şahin resmi olarak 39. kick box organizasyonuna imza atacak. Organizasyon aynı anda Türkiye’nin yanısıra 120 ülkede canlı yayınlanacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.