Ünlü Model Gazetecileri Geri Çevirdi

Ünlü model ve sunucu Irmak Atuk, önceki gün annesiyle çıktığı alışverişte, gazetecilerin soruları üzerine ”Özür dilerim, acelem var. Kusura bakmayın” diyerek cevap vermedi.

Önceki gün bir alışveriş merkezinde annesiyle görüntülenen güzel sunucu ve model Irmak Atuk, gazetecilerin sorularını cevapsız bıraktı. Gazetecilerin kendisine mikrofon uzatmasının ardından, ”Özür dilerim arkadaşları. Biraz acelem var. Kusura bakmayın lütfen” diyerek hızlı adımlarla uzaklaştı.

ANNE-KIZ ALIŞVERİŞTELER

Alışveriş merkezinde görüntülenen güzel sunucu ve model Irmak Atuk, gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakırken, annesiyle dolaşmaya devam etti. Alışveriş yaptıkları ve keyifli oldukları görülen anne- kız alışverişlerinin ardından avm’den ayrıldılar.

Sonbahar sezonu öncesinde alışveriş yaptığı görülen Atuk’un bu yıl da sunuculuk ve modellikle alakalı çalışmalar yapması bekleniyor. Sade güzelliğiyle gazetecilerden tam puan alan Atuk, güzelliği için şık elbiselere ve makyaja ihtiyaç duymadığını sadece kıyafetler ve hafif bir makyajla da güzel olunabileceğini gösterdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı