Ünlü Mafya Clauvino da Silva Kadın Kılığında Hapisaneden Kaçarken Yakalandı

Brezilya'nın ünlü çete liderlerinden Clauvino da Silva, kızının getirdiği kadın kıyafetleri ve maske ile firar etmeye çalışırken yakalandı.

Latin Amerika ülkesi Brezilya’da ilginç bir firar girişimi yaşandı. Ülkenin önemli çete liderlerinden Clauvinoda Silva cezaevinden kaçmak üzereyken son anda yakalandı. Suç makinesi adamı yakalayan yetkililer gözlerine inanamadı. Çünkü mafya lideri kadın kılığına girmişti.


KIYAFETLERİ KIZI GETİRMİŞ

Hapisaneden çıkmaya çalışan bir kadının hareketlerinden şüphelenen yetkililer onu durdurdu. Kadının kıyafetlerini çıkaran yetkililer kişinin kadın değil erkek olduğunu fark etti. Bir gardiyanın adamın yüzünde maske olduğunu fark etmesi de geç sürmedi. Maske çıkarıldığı zaman karşılaşılan manzara ise bir hayli ilginçti. Cezaevinden firar etmeye çalışan mafya lideri Clauvino da Silva kadın kılığına girmiş, maske takmış ve yüzüne makyaj yapmıştı.

Yapılan küçük bir araştırmanın ardından mafya liderine bu kıyafetleri ve maskeyi 19 yaşındaki kızının getirdiği ortaya çıktı. Polis şimdi her yerde mafya liderinin 19 yaşındaki suç ortağı kızını arıyor. Ülkenin en önemli uyuşturucu çetelerinden biri olan Kırmızı Komutanlar’ın lideri olan Clauvino da Silva daha önce de birkaç firar girişiminde bulunmuş ancak başarısız olmuştu.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı