Ünlü İsmi, Lüks Araçla Pazarda Görenler Şaştı Kaldı

Geçtiğimiz ay iş adamı sevgilisi Ali Güzel ile dünya evine giren Seda Güven, çiçeği burnunda kocasıyla pazarda alışveriş yaparken görüntülendi.

Bir süredir aşk yaşadığı iş adamı sevgilisiyle geçtiğimiz ay görkemli bir düğünle dünya evine giren Seda Güven, kocasıyla birlikte pazardan alışveriş yaparken görüntülendi. Çiçeği burnunda çiftin pazar alışverişine lüks araçla gelmesi görenleri şaşkına uğrattı. Evlendikten sonra kameralardan uzak bir hayat sürmeyi tercih eden güzel oyuncu, basın mensuplarının görüntü almasından rahatsız oldu.

Daha önce Keremcem ile yaşadığı fırtınalı birliktelik ile adını magazin basınında sıklıkla duyduğumuz Seda Güven, geçtiğimiz ay Kenan Doğulu’nun sahne aldığı düğünde bir süredir aşk yaşadığı iş adamı sevgilisi Ali Güzel ile evliliğe ilk adımını atmıştı. Evlendikten sonra tatil cenneti Bodrum’a yerleşen çiçeği burnunda çift, burada gözlerden uzak bir yaşam sürüyordu. Ancak önceki gün köy pazarında görüntülenen ikilinin alışverişe lüks araçla gelmesi dikkat çekti.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTILAR

Meraklı bakışlara aldırış etmeden alışverişlerini yapan ikilinin fotoğraflarını çeken magazin muhabirlerinden rahatsız olduğu gözlendi. Görüntü alan muhabirlerin sorularını yanıtsız bırak çift, alışverişlerini tamamladıktan sonra pazar yerinden ayrıldı. Yeni sezonda herhangi bir projede yer alıp almayacağı merak edilen Seda Güven, en son Adı Zehra dizisinde rol almıştı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı