adplus-dvertising

Ünlü isimlerden TOGG paylaşımları

Türkiye’nin yerli ve milli arabası Togg’un seri üretiminin yapılacağı Gemlik Kampüsü’nün açılışı dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile açıldı. Büyük bir heyecanla beklenen Togg, sosyal medyada da gündem oldu. Ünlü isimler de konuyla ilgili paylaşımlar yaptı.
Takip et
Ünlü isimlerden TOGG paylaşımları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye’de ilk araba yapım çalışmaları 1960’lı yıllarda başladı. Türkiye’de üretilen ilk otomobil olan Devrim, dönemin Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel’in talimatıyla, Eskişehir Demiryolu Fabrika’sında, 129 günde üretildi. O zamanki şartlar nedeni ile üretimine devam edilemeyen Devrim’den 61 yıl sonra Togg’un seri üretiminin yapılacağı Gemlik Kampüsü açıldı. Ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla konuyla ilgili görüşlerini belirtti.

ŞAHAN GÖKBAKAR

Ünlü isimlerden TOGG paylaşımlarıÜnlü isimlerden TOGG paylaşımları  Ünlü isimlerden TOGG paylaşımları

MEHMET YALÇINKAYA

Ünlü isimlerden TOGG paylaşımları

“Bugün tarihi bir gün idi, ben de şahitlik ettim. Üretim bandından çıkan ilk araç. Gerçekten gurur duydum ülkem adına.”

PELİN ÇİFT

Ünlü isimlerden TOGG paylaşımları

“Emeği geçen herkese bin teşekkür.”

HAKAN URAL

Ünlü isimlerden TOGG paylaşımları

“Başka 6’larla sakın karıştırmayın… 6’lı efsane. Vatana millete hayırlı olsun.”

UĞUR IŞILAK

Ünlü isimlerden TOGG paylaşımları

“İnanınca olur. Maşallah.”

TOLGAHAN SAYIŞMAN

“Türkiye’nin son yıllarda yapmış olduğu sanayi atağının en önemli güç göstergesi olan TOGG’un ülkemiz için hayırlı ve uğurlu gelmesini temenni ederim.”

ASLIHAN KARALAR

“TOGG’un üretime geçmesi çok heyecan verici. Ülkemizin Yerli ve Milli hedeflerine ulaşmasından dolayı oldukça gurur duyuyorum. Şimdiden yabancı pazarın merakla beklediği TOGG ülkemize daha nice başarıların önünü açacağı inancındayım. Hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.”

TAMER KARADAĞLI

Ünlü isimlerden TOGG paylaşımları

“Gerçekten çok merakla bekliyorum. Türkiye için heyecan ve gurur verici. Başarılı olacağından şüphem yok. Bende alıp keyifle kullanacağım. Bugün yapılacak açılışı heyecanla bekliyorum.”

EBRU ŞALLI

Ünlü isimlerden TOGG paylaşımları

“TOGG otomobil Türkiye için çok güzel bir yenilik. Elektrikli araba tüm dünyada artık çok yaygın ve tercih ediliyor. Ayrıca TOGG otomobilimizde beni en çok etkileyen kısım ise sadece 30 dakikada aracın şarjının yüzde 80’inin doluyor olması. Bu çok değerli bir özellik. Heyecanlıyız tabii… Tüm Türkiye için hayırlı olsun diyorum.”

YAVUZ BİNGÖL

“Olmaz denilen her şeyi yapan bir ülkenin vatandaşı olmaktan son derece gurur duyuyorum. Bu güzel ülkenin insanları yeter ki bir olsunlar. O zaman başaramayacakları hiçbir şey yok. Yıllarca Batı hayranlığı ile büyümüş, Batı’da gelen her türlü bilgi ve belgeye inanmış, onların düşünce akımlarına kapılmış bir gençlik artık yok. İç dinamiklerine güvenmiş, ülkesini ve milletini her şeyden çok seven bir gençlik var. Ben gençlerimize güveniyorum. Bu millet ülkesine, devletine aşık bir millettir. Türk gençlerini izlemeye devam etsinler. Ülke ve millet düşmanlarına inat gençlerimiz daha çok şey yapacaklar. TOGG arabamız milletimize hayırlı, uğurlu olsun.”

RAGIP SAVAŞ

“TOGG, benim için gurur verici, heyecan verici bir oluşum. Yıllardır, neden bizim de ürettiğimiz bir otomobilimiz yok lafına son veriyoruz artık. Heyecanla bekliyorum, almak için sabırsızlanıyorum. Emeği geçen herkesi yürekten tebrik ederim…”

WILMA ELLES

Ünlü isimlerden TOGG paylaşımları

“Arabalarla her zaman çok ilgili olmuşumdur. TOGG markası çok muhteşem bir tasarıma sahip. Elektrikli olması açısından çevremiz için daha faydalı, ayrıca mükemmel detayları ile ikna edici bir tasarıma sahip. TOGG bu özellikleri ile şimdiden dünyadaki rakipleri ile yarışıyor. Çok gurur verici bir çalışma. Kullanmayı çok isterim.”

SELÇUK YÖNTEM

“Yerli otomobil üretimi Türkiye için çok önemli. Hayırlı uğurlu olsun. Cumhuriyetimiz ve ülkemiz için büyük bir kazanım olacak. Bu üretimi çok önemsiyorum. Bir gün kısmet olursa ben de kullanmak isterim.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.