Ünlü Hollywood yıldızı Robert De Niro İstanbul’da

Hollywood yıldızı meşhur oyuncu Robert De Niro ortağı olduğu Japon Restoranının ortaklarıyla Şişli’de bulunan şubesinde bir araya geldi. Gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan meşhur aktör, “Gerçekten restoran işi zor bir iş. Ben kendimi çok talihli buluyorum. Çünkü muhteşem bir ekibe sahibim. Restoranlarımızda çalışan muhteşem şeflerimiz var” şeklinde konuştu.
Takip et
Ünlü Hollywood yıldızı Robert De Niro İstanbul’da
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hollywood yıldızı meşhur oyuncu Robert De Niro ortağı olduğu Şişli’de bir otelde bulunan Japon restoranı Nobu’yu ziyaret etmek ve ortaklarıyla buluşmak için İstanbul’a geldi. İstanbul’da ortaklarıyla bir araya gelen meşhur oyuncu için bir basın toplantısı düzenlendi. Gerçekleştirilen basın toplantısına meşhur yıldız Robert De Niro’nun yanı sıra ortakları yapımcı Meir Teper, restoranın Türkiye ortağı Baran Süzer, Nobu Ceo’su Fumihiro Tahara, şef Nobuyuki Matsuhisa da katıldı.

“Yemek yemeyi severim”
Basın toplantısında basın mensuplarının soruları üstüne yemek yemeyi çok sevdiğini söyleyen meşhur oyuncu Robert De Niro, “Ben yemeği severim. Çok güzel yemekler yediğimi hatırlıyorum. Ismini tam olarak hatırlayamıyorum. Ama bu şekilde turistik yerlerden birinde hatta bir filmde de geçmişti, o zaman çok güzel bir şey yemiştim. O zaman deniz kenarı bir yerdi ama o restoran orada mı hala ondan bile haberim yok. Bu Şekilde küçük küçük yerler, sokak yemekleri tattığımı da hatırlıyorum. Nobu’nun yemeğe dair yaptığı şeylerde bunun etkisini görmek de beni çok heyecanlandırıyor. Yakın zamanda bunları da göreceğiz” diyerek konuştu.

“İstanbul film yapmak için muhteşem bir yer”
“İstanbul’da bir film yapmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna yanıt veren meşhur aktör Robert De Niro, “Şuanlık bu şekilde bir planım yok. Ama tabii İstanbul’da film yapmak eminim müthiş olur diyerek düşünüyorum. Bunun için önce bir senaryo gerekir. Film yapabilmem için bir senaryo gerekir o da kolay bir iş değil. Burada bir film yapmayı elbette çok isterim fakat bunun için birinin bana güzel bir senaryo vermesi gerekir. Öyle bir şey olursa beraber çalışmak isteyeceğim bir insan olursa neden olmasın? İstanbul film yapmak için muhteşem bir yer. Kapalıçarşı’yı hatırlıyorum. Muhteşem bir yerdi. Sultanahmet’te gerçekten müthiş” şeklinde konuştu.

“Filmler ve yemekler benzer rol üstleniyor”
Filmlerin ve yemeklerin benzer rol üstlendiğinin altını çizen Robert De Niro, “Ben yemek yemeyi çok severim. Ara Sıra en basit yerde bile en güzel yemeği bulabilirsiniz. Ara Sıra bir sokağın bir köşesinde, hiç tahmin etmeyeceğiniz bir mahallede müthiş bir yemek bulabilirsiniz. Yemek herkesi bir araya getiren muhteşem bir kavuşturucu. Muhteşem bir şey. Filmler de benzer bir rol üstleniyor. Bir filmde yemekle alakalı sahnelerimiz vardı. Yemek ve filmleri birbirinden ayrı görmüyorum” ifadelerini kullandı.

“Aile gibi hissetmek mühim”
Ortağı olduğu Japon restoranı Nobu’nun başarısının sırlarından bahseden meşhur aktör Robert De Niro, “Gerçekten restoran işi zor bir iş. Ben kendimi çok talihli buluyorum. Çünkü muhteşem bir ekibe sahibim. Restoranlarımızda çalışan muhteşem şeflerimiz var. Gerçekten ailenizin bir uzantısı haline geliyor bu işe girdiğiniz zaman. Seneler içinde bunu öğrendim. Ailenin uzantısı haline gelen ve farklı konumları ziyaret edip, farklı zamanlarda ziyaretlerde bulunduğunuzda gerçekten aile gibi hissetmek mühim. Bunun gibi bir markanın parçası aile tarafı. Kendimi talihli hissediyorum. Nobu işinin en iyisi bu yüzden bu kadar başarılı” dedi.

“Keşke Türk filmi izleseydim”
Türk sineması hakkında açıklama yapan meşhur aktör Robert De Niro, “Son zamanlarda oldukça fazla film izlemiyorum. Yakın zamanda izlediğim bir Türk filmi de hatırlamıyorum. Bu soruya yanıt veremiyorum. Keşke buraya gelmeden önce Türk filmi izleseydim ama fırsatım olmadı. Bunun için özür diliyorum” şeklinde konuştu.

“Daha sık İstanbul’da olacak mısınız?” sorusuna cevap veren meşhur aktör Robert De Niro, “Filmler aracılığıyla olabilir. İstanbul gerçekten çok güzel bir şehir. Gerçekten İstanbul’da bir film çekmek müthiş olur diyerek hep aklımdan geçti açıkçası. Bu düşünceyi akılda tutmak gerekir ama senaryo gerekir. Bunun içinde ya birisi size senaryo verecek ya da siz kendiniz senaryo yazacaksınız. Çok vakit alan ve bağlılık gerektiren bir iş. Muhteşem bir film yapabilmek için çok çalışmak lazım. Senaryo, yönetmen gerekir. Başarılı olacağından emin olmak için bunlara ihtiyaç var. Ara Sıra bu projeleri yapmak emin olun seneler sürüyor” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.