Ünlü Fenomenden Bomba İtiraf!

Selin Ciğerci açtı ağzını yumdu gözünü. Herkesin merak edip soramadığını Selin Ciğerci kendisi anlattı.

Daha önce cinsiyet değiştirme ile ilgili sorulardan kaçan Ciğerci, bu kez kendisi ile ilgili tüm merak edilenleri cesurca anlattı. Mutaassıp bir ailenin erkek çocuğu olarak dünyaya gelen Ciğerci, ailesinin tüm baskılarına rağmen evi terk ederek ameliyat olmaya nasıl karar verdiğini açıkladı.


Zengin bir ailenin çocuğuyken evden hiçbir şey almadan ayrıldığını söyleyen Ciğerci, arkadaşının evinde misafir olarak kaldığı günleri anlattı. Cinsiyet değiştirme kararını ailesine açıkladıktan sonra tepki ile karşılaşan Ciğerci, evden kovulduktan sonra taksicilik yaptığını itiraf etti.

Erkek bedeninde kadın ruhunu taşıdığını söyleyen Ciğerci, babasının evlatlıktan reddine rağmen kararından dönmediğini ve ünlü bir futbolcunun ameliyat için kendisine yardım ettiğini açıkladı. Ciğerci, çok ünlü bir futbolcunun yurt dışından kendisi için doktor getirttiğini ve böylece  ameliyat olduğunu itiraf etti.

‘GÖZLER BENİM ÜZERİMDEYDİ’

Ameliyatın ardından kardeşinin ziyaretiyle ailesi ile barıştığını söyleyen fenomen, kardeşinin düğününe katıldığını ama gözlerin gelinde değil kendisinde olduğunu dile getirdi. Babası ile arasının düzeldiğini söyleyen Şekerci şimdilerde futbolcu Gökhan Çıra ile evlilik hazırlığında olduğunu da söyledi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı