Ünlü DJ, Hayranıyla Sahnede Cinsel İlişkiye Girdi

ABD'nin Nevade Eyaleti'de yer alan Black Rock Çölü'nde gerçekleştirilen ve her yıl yüz binlerce kişiyi misafir eden Burning Man Festivali'nde ahlak sınırlarını aşan bir olay yaşandı. Ünlü DJ Flume, sahneye çıkan bir kadın hayranıyla cinsel ilişkiye girdi. O anlar binlerce kişi tarafından izlendi.

ABD’nin Nevade Eyaleti’nde her yıl gerçekleştirilen Burning Man etkinliklerine bu yıl da ilgi yoğundu. Birçok sanatçının sahne aldığı ve geceleri sadece ateşlerle aydınlatılan çölde yüz binlerce kişi bu etkinliğe katılıyor. 2 bin ile 10 bin dolar arasında değişen bilet fiyatlarının olduğu festival, bir dünya markası olma niteliği taşıyor.


Böylesi büyük bir organizasyonda ahlaka aykırı bir durum yaşandı. Ünlü DJ Flume’ sahneye gelen bir kadın hayranıyla, konseri dinleyen binlerce kişinin önünde 1 dakikaya yakın cinsel ilişkiye girdi. Flume’un bu davranışı büyük tepki toplarken, konser alanında bulunan seyirciler duruma şahit oldu.

BURNİNG MAN’DE HER YIL BÖYLE ŞEYLER OLABİLİYOR

Daha önce de birçok ahlaksız olay ile gündeme gelen Burning Man Festivali’nde, seks çadırlarının kurulduğu ve bu festivalde kokain ve muadili bir çok uyarıcı ile uyuşturucu maddenin kullanıldığı biliniyor. Festival, en büyük ateşin sönmesiyle son buluyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı