Ünlü dizi oyuncularının aldığı para belli oldu!

Dizilerin yeni sezon bölümleri yavaş yavaş yayınlanmaya başlarken başrol oyuncularının da bölüm başına aldıkları ücret belli oldu. Meşhur oyuncuların haftalık kazançları gene çok konuşuldu. Başarılarıyla rol aldıkları her projede adlarından söz ettiren oyuncuların bölüm başı aldıkları ücretlerde yavaş yavaş belli olmaya başladı. Her sezon fiyatlarında artış yapan meşhur adların bölüm başı aldıkları ücretler de dudak uçuklattı.
Takip et
Ünlü dizi oyuncularının aldığı para belli oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Listeye bakıldığında 250 bin TL’ye kadar çıkan bölüm başı ücretler dudak uçuklatırken, en düşük haftalık ücretin 100 bin TL olduğu görünüyor. Sayfa’nın haberine göre; dudak uçuklatan fiyatlara anlaşan bu adlar ve ücretleri şu şekilde;

BURAK ÖZÇİVİT Ünlü dizi oyuncularının aldığı para belli oldu!

Meslektaşı Fahriye Evcen ile mutlu evliliği devam eden ve geçtiğimiz seneden bu yana ‘Kuruluş Osman’ dizisinde başrol oynayan Burak Özçiviti; haftalık 250 bin TL, aylık 1 milyon TL alıyor.

HALİT ERGENÇ Ünlü dizi oyuncularının aldığı para belli oldu!

Şimdilerde kızı Leyla’yı kucağına almak için gün sayan ve son olarak ‘Vatanım Sensin’ dizisiyle ekranlara gelen Halit Ergenç; haftalık 250 bin TL, aylık 1 milyon TL kazanıyor.

KIVANÇ TATLITUĞ Ünlü dizi oyuncularının aldığı para belli oldu!

Son olarak ‘Çarpışma’ isimli dizide rol alan ve uzun süredir ekranlarda olmayan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ise haftalık 200 bin TL, aylık 800 bin TL kazanıyor.

KENAN İMİRZALIOĞLU Ünlü dizi oyuncularının aldığı para belli oldu!

Eşi Sinem Kobal ve kızı Lalin’le uzun bir süredir Mamrmaris’te olan Kenan İmirzalıoğlu da haftalık 200 bin TL, aylık 800 bin TL talep ediyor.

BEREN SAAT Ünlü dizi oyuncularının aldığı para belli oldu!

‘Aşk-ı Memnu’, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’, ‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’ gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Beren Saat; haftalık 150 bin TL, aylık 600 bin TL alıyor.

CANSU DERE Ünlü dizi oyuncularının aldığı para belli oldu!

Güzelliği ve oyunculuğuyla kendinden söz ettiren ve iki sezondur ‘Sadakatsiz’ dizisinde ‘Asya’ karakteriyle karşımıza çıkan Cansu Dere, haftalık 150 bin TL, aylık 600 bin TL alıyor.

FAHRİYE EVCEN Ünlü dizi oyuncularının aldığı para belli oldu!

Oğlu Karan’ı dünyaya getirmesinin sonrasında setlere ara veren ve bu sezon ‘Uyanış Büyük Selçuklu’ ile ekranlara dönen Fahriye Evcen de haftalık 150 bin TL, aylık 600 bin TL kazanıyor.

SERENAY SARIKAYA Ünlü dizi oyuncularının aldığı para belli oldu!

Son dönemde dijital platform dizilerinde rol alan ve özel yaşamıyla gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya da rol aldığı projelerden haftalık 150 bin TL, aylık 600 bin TL alıyor.

HANDE ERÇEL Ünlü dizi oyuncularının aldığı para belli oldu!

Geçtiğimiz haftalarda final yapan ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinde başrol oynayan ve partneri Kerem Bürsin’le aşk yaşamaya başlayan Hande Erçel ise haftalık 100 bin TL, aylık 400 bin TL kazanıyor.

DEMET ÖZDEMİR Ünlü dizi oyuncularının aldığı para belli oldu!

‘Doğdun Ev Kaderindir’ dizisinden sonra tatile çıkan ve bir süredir şarkıcı Oğuzhan Koç’la aşk yaşayan Demet Özdemir ise haftalık 100 bin TL, aylık 400 bin TL kazanıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.