Ünlü Çiftten Tepki Çeken Ayrılık Açıklaması!

Erken yaşta sözlenmeleriyle büyük tepki toplayan genç oyuncular Miray Akay ve Doğukan Türkyılmaz yollarını ayırmıştı. Çift bu kez de yeni açacakları kanal için şaka yaptıklarını ve ayrılmadıklarını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde 4 yıllık birlikteliklerinin ardından evlilik için ilk adımı atan Miray Akay ve Doğukan Türkyılmaz yaptıklarıyla tepki çekmeye devam ediyor. Erken yaşta evlilik kararı aldıklarından dolayı olumsuz yorumlar alan çift, ‘Ortada yapılan yanlış bişey yok ilişkimizin adını koyduk’ açıklamasını yapmıştı.

Sözlendikten kısa bir süre sonra ayrılık kararı aldığını açıklayan 18 yaşındaki çift kişisel hesaplarından haberi duyurmuşlardı. Ancak çift kısa süre sonra ‘Şaka yaptık’ diyerek ayrılmadıklarını açıklayınca yine tepkilerin odağı oldu. Çiftin şaka ayrılık açıklamasına kısa sürede binlerce tepkili yorum gelirken, takipçilerden biri, ‘Çocuklar nişanlanırsa böyle olur, bunlar evlenince şakacıktan çocuk da yapar’ diyerek tepki gösterdi.

YENİ TREND EVLİLİK VE AYRILIK ŞAKALARI!

Yeni açacakları Youtube kanalı için böyle bir şaka yaptıklarını açıklayan çift akıllara Enes Batur’un evlenme şakasını getirdi. Youtube fenomeni Enes Batur’da geçtiğimiz günlerde Tulu Bacı ile ‘evlenme şakası’ yaparak büyük bir düğün organize etmişti. Genç kitleye hitap eden ünlü isimlerin son zamanlarda trend haline getirdikleri evlenme ve ayrılma şakaları  ise sosyal medyada tepki çekmeye devam ediyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı