Ünlü Çiftin Mutlu Günü Kameralara Yansıdı

Kenan İmirzalıoğlu ve Eşi Sinem Kobal, kuzen düğününde keyifli anlar yaşadı. Sinem Kobal’ın kuzeni Can Dereci’nin düğününe katılan çift ailecek mutluluk pozları verdi.

Evliliklerini kameralardan uzak bir şekilde sürdüren Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal çifti ailecek akraba düğününe katıldı. Sinem Kobal’ın kuzeni olan Can Dereci’nin düğününde keyifli anlar yaşandı. Kenan İmirzalıoğlu’nun uzun zamandır kameralardan uzak olmasının ardından düğünde görüntülenmesi ve sosyal medyada fotoğrafların paylaşılması düğüne olan ilgiyi arttırdı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

Sinem Kobal, kuzeni Can Dereci’nin düğününe annesi Nuray Kobal, babası Mehmet Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu ile katıldı. Düğünde çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Kobal, kısa sürede çok fazla beğeni aldı. Ailecek yaşanan bu mutlu günde kuzeni Can Dereci ve eşine mutluluk dileklerinde bulunan Kobal, çiftin nikahlarının kıyıldığı ve sonrasındaki mutlu anlarını sosyal medyada paylaştı.

UZUN ZAMANDIR KAMERA ÖNÜNDE DEĞİLLERDİ

Ünlü çift uzun zamandır kameralardan uzakta bir hayat yaşıyordu. Düğünde keyifli anları ile dikkat çeken çiftin, mutlu olduğu görüldü.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı