Ünlü Çiftin Boşanmasının Ardından İlk Açıklama

Burcu Esmersoy, Berk Suyabatmaz çifti geçtiğimiz yıl New York’ta Türk Başkonsolosluğu’nda hayatlarını birleştirmişti. Çift 1 yıl evli kaldıktan sonra anlaşmalı şekilde boşanma kararı aldı. Ayrılık sonrası ilk açıklama Berk Suyabatmaz’dan geldi.

Eski manken ve sunucu Burcu Esmersoy geçtiğimiz yıl New York’ta Türk iş insanı Berk Suyabatmaz ile hayatını birleştirmişti. 1 yıl evli kalan çift geçtiğimiz günlerde boşanma kararı alarak yollarını ayırdılar. Anlaşmalı olarak boşanan çiftten ilk açıklama Berk Suyabatmaz’dan geldi.

HER ZAMAN YANINDAYIM

Ayrıldığı eski eşi Burcu Esmersoy ile alakalı bir televizyon programına katılarak ayrılığa dair açıklamalarda bulunan Berk Suyabatmaz, Burcu Esmersoy ile aralarında bir aldatmanın yaşanmadığını sadece evliliği yürütemedikleri için anlaşmalı bir şekilde boşanma kararı aldıklarını ifade etti.

Ünlü Çiftin Boşanmasının Ardından İlk Açıklama
Burcu Esmersoy-Berk Suyabatmaz

”Burcu çok iyi bir insan, her zaman onun yanında olurum. O da benim yanımda olur diye düşünüyorum” diye Suyabatmaz, Esmersoy’un iyi bir insan olduğunu sadece evliliği yürütmenin zor olduğunu ifade etti.

Çiftin sosyal medya hesaplarında birbirleriyle çekilmiş fotoğrafları hala silmemiş olmaları ise dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı