Ünlü Çift 4 Aylık Bebekleri İçin Okul Arayışında

 Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin geçtiğimiz Nisan ayında dünyaya gelen oğulları Karan için okul baktığı öğrenildi.

Ünlü çift Fahriye Evcen ve Burak Özçivit henüz dört aylık olan oğulları için okul araştırmaya başladı. Doğumdan önce çocukları için pek çok önlem alan çiftin bu kararı duyanları şaşırttı. Evcen daha öncede parfüm kullanımı, beslenme ve spor konusunda çocukları için aldığı önlemler ile gündeme gelmişti.


Başarılı çiftin oğulları için yaptığı bu hareket duyanları şaşkına çevirdi. Kendisi gibi Alman usulü eğitimden yöne olan güzel oyuncu Karan için Beykoz’da bulunan Türk Alman Üniversitesi Kampüsü’nde bulunan Frobel Anaokulu’nu ziyaret etti.

OĞLU İLE YÜRÜYÜŞLERE BAŞLADI

Oğlunun yanından ayrılmamak için evine yaptırdığı spor salonunda doğum kilolarından kurtulmaya çalışan Evcen’in sadece organik ürünler tükettiği öğrenildi. Anne ve bebek konusunda sık sık doktoruna danışan Evcen, bebek sağlığı konusunda bilgiler alıyor.

Spor için yürüyüşe çıktığı anlarda oğlu ile birlikte yürüyüş yaptığı görüntülerini sosyal medya üzerinden paylaşan Evcen bu paylaşımı ile oğlunun yanından ayrılmadığını bir kez daha gösterdi.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı