Ünlü Anketçiden Davutoğlu Hakkında Bomba İddia!

Konsey Araştırma Şirketi Başkanı Nasuhi Güngör, konuk olduğu televizyon programında yeni parti kuracağı iddiaları ile gündemden düşmeyen Ahmet Davutoğlu hakkında çarpıcı bir değerlendirmede bulundu.
Takip et
Ünlü Anketçiden Davutoğlu Hakkında Bomba İddia!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dönemlerde yeni parti kuracağı konuşulan Ahmet Davutoğlu hakkındaki iddialar, dün akşam Habertürk ekranlarında yayınlanan ‘Enine Boyuna’ programında da masaya yatırıldı. Programın konuklarından Konsey Araştırma Şirketi Başkanı Nasuhi Güngör, Davutoğlu hakkında yaptığı yorumla adeta gündem belirledi.

“YER ARAYIŞINDA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Ahmet Davutoğlu’nun siyaseten halkta hiçbir karşılığı olmadığını belirten Güngör, “Ahmet Davutoğlu’nun daha çok AK Parti’de kendine yer arayışı içerisinde olduğunu düşünüyorum. Böyle de görülüyor zaten. Araştırma şirketinin yöneticisi şapkamla konuşuyorum. Siyasi anlamda, pratikte sahada hiçbir karşılığı yok” ifadelerini kullandı.

ALİ BABACAN CEPHESİ

Davutoğlu gibi yine parti kuracağı iddiaları ile gündemden düşmen Ali Babacan ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Güngör, “Babacan cephesinde anlamadığım birçok şey var. Bu siyasi hareketin lideri kim? Düşünceleri ne? Ne zaman sahneye çıkacaklar? Siyaset cesaret ister ama burada bunu göremiyoruz” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.