Ünlü Aktör Tam 23 Kez Ölmüş!

Dünyaca ünlü aktör Seam Bean, bugüne kadar rol aldığı filmlerde toplamda 23 kez öldü. Bu olayla alay eden aktör, "Artık Beni Öldürmeyin" paylaşımı yaptı.

Dünyaca ünlü aktör Sean Bean, bugüne kadar oynadığı filmlerin 23’ünde ölerek kırılması zor bir rekorun altına imza attı. Yüzüklerin Efendisi filmiyle dünya basınında tam anlamıyla tanınan ve o filmde de öldürülen Sean Bean , bu durumla dalga geçen bir paylaşım yaptı. Sean Bean yaptığı paylaşımda, “Artık Beni Öldürmeyin ” diyerek şakayla karışık bir sitemde bulundu. En son oynadığı Game Of Thrones adlı dizinin ilk sezonunda da ölen Sean Bean, hayranlarını  yine şaşırtmamıştı.

ONUN ADI ARTIK “ÖLEN ADAM”

60 yaşındaki oyuncunun, film ve dizi kariyeri ölümlerle dolu. Ünlü oyuncu, yer aldığı projelerde 23 kez ölerek bir rekorun da sahibi olurken, dünya basınında ve yakın çevresinde “Ölen Adam” olarak adlandırılmaya başlandı. Dünyaca ünlü aktörün öldüğü tarihleri, bir fotoğrafının üzerinde paylaşan hayranları ise konuyu eğlenceli bir hale getirmeye devam ediyor. İşte o kare ve sonrasında Sean Bean”ın kendi yaptığı paylaşıma ait fotoğraf:

Hayranları tarafından hazırlanan bu fotoğraf, Sean Bean’ın oynadığı yapımlarda öldüğü tarihleri gösteriyor.

Sean Bean’in “Artık Beni Öldürmeyin” paylaşımı

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı