Ünlü aktör George Clooney’in şanslı arkadaş grubu… Hepsine 1’er milyon verdiğini doğruladı

ABD’li oyuncu George Clooney, ünlü olmadan önce kendisine destek olan ‘The Boys’ dediği 14 arkadaşını 2013 yılında düzenlediği yemekte bir araya getirerek, içinde 1 milyon dolar bulunan valizleri açmalarını istediği olayın ayrıntıları ortaya çıktı
Takip et
Ünlü aktör George Clooney’in şanslı arkadaş grubu… Hepsine 1’er milyon verdiğini doğruladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

GQ dergisi tarafından ‘Yılın İkonu’ seçilen 59 yaşındaki ABD’li oyuncu, röportajında, kötü günlerinde yanında olan 14 arkadaşına 1’er milyon dolar verdiği haberlerini doğruladı.

2017’de arkadaşı Cindy Crawford’ın eşi Rande Gerber’in MSBC’ye anlattığı bu olayın söylentiden ibaret olmadığını belirten Clooney, “Parasız kaldığımda kanepelerinde uyudum. Beş parasız kaldığımda bana borç verdiler. Yıllar boyunca yardıma ihtiyacım olduğunda bana yardım ettiler. Yıllar boyunca onlara yardım ettim. Hepimiz iyi arkadaşız” diye konuştu.

Clooney, bir zamanlar zor kazanılan parasını harcayacak bir ailesi olmadığı halde arkadaşlarına vermekten mutlu olduğunu söyleyerek, “Sahip olduğum tek şey, 35 yıl boyunca bana şu ya da bu şekilde yardım etmiş olan adamlardı” dedi.

Clooney, bu olayın 2013 yılında, şimdiki eşi Amal Alamuddin ile yeni tanıştığı zamanlarda gerçekleştiğini anlattı. ‘The Boys’ diye andığı 14 arkadaşına bir yemek düzenleyerek, içinde 20 dolarlık banknotlardan oluşan 1 milyon doların bulunduğu valizleri verip açmalarını istedi.

“Onlarsız şimdi sahip olduklarımın hiçbirinin olmayacağını düşündüm” diyen Clooney, “Bana bir otobüs çarparsa hepsinin vasiyetimin içinde olacağını düşündüm. Sonra neden otobüs çarpmasını bekliyorum ki dedim” diyerek arkadaşlarına nakit para verdiğini söyledi. 52 yaşındaki oyuncu ayrıca, “Arkadaşlarımın çoğu benden daha yaşlı, Gravity filmi için 70 milyon dolar ödeme yapılması gerekiyordu ama ödeme yapmak istemedikleri için bize filmden yüzde verdiler, ben de bunu arkadaşlarımla paylaşmak istedim” dedi.

Clooney’nin arkadaşları arasında oyuncu ve yönetmen Grant Heslov, Curb Your Enthusiasm dizi oyuncusu Richard Kind, eski aktör Tommy Hinkley, Cindy Crawford’ın eşi Rande Gerber var.

Clooney’nin emlak uzmanı arkadaşı Michael Heslov, “George’dan daha iyi bir arkadaş isteyemezsin. Birbirimize sahip olduğumuz için şanslı, eşsiz bir arkadaş grubuyuz. Ve hepimiz George’a sahip olduğumuz için şanslıyız.” dedi.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.