adplus-dvertising

Ümit Özdağ’a ‘Haddinizi bilin’ diye tepki gösteren vatandaş konuştu

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Adana gezisi sırasında “Haddinizi bilin” diye tepki gösteren Mustafa Özal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun gece-gündüz demeden devlet ve millet için çalıştığını, bu sebeple Özdağ’a tepki gösterdiğini belirtti.
Takip et
Ümit Özdağ’a ‘Haddinizi bilin’ diye tepki gösteren vatandaş konuştu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Özdağ, partisinin il başkanlığı binasının açılışını ve ilk kongresini yapmak için 26 Haziran günü Adana’ya geldi. Özdağ ziyaretinde esnafı da gezerek dertlerini dinlemek istedi. Bu sırada Mustafa Özal (58) adlı bir vatandaş Özdağ’ın yanına gelerek, “Sizin aranızdaki mesele nedir” diyerek sordu. Özdağ “Soylu bana küfretti. Ben de yanıtını verdim” diyerek cevap verince Özal, “O size küfretmedi. Gelmiş geçmiş en iyi İçişleri Bakanları içerisinde sayın Soylu yükselen bir değerdir. Size de saygı duyuyorum ama biraz haddinizi bilin. Biz ona saygı duyuyoruz, çünkü çocuklarımızın kanını yerde bırakmıyor. Öyle bir kıymetli insana saygılı davranın. Sayın Cumhurbaşkanından sonra gelen bir değerdir Süleyman Soylu” şeklinde konuştu.

Ümit Özdağ’a ‘Haddinizi bilin’ diye tepki gösteren vatandaş konuştu

Özdağ’a tepki gösteren vatandaşın 35 senedir taksicilik yapan iki çocuk babası Mustafa Özal olduğu gün yüzüne çıktı. Özal, Özdağ’ın Adana’ya geldiğinden haberi olmadığını o gün havaalanına yolcu götürürken sokakta görünce Soylu ve Erdoğan hakkındaki konuşmalarının aklına geldiğini, araçtan inip konuşmak için yanına gittiğini söyleyerek, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Süleyman Soylu, bu ülke için gece-gündüz çalışıyor. Özdağ’ı daha önce severdim. Fakat son dönemlerde ülke için bu kadar çok çalışan insanlara dil uzatması beni üzdü. Soylu bayramları bile gidiyor dağın başında askerle polisle beraber oluyor. Bunun kadar çok çalışan bir içişleri bakanı görmedim ben. Bu sebeple Özdağ’a tepki gösterdim” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.