adplus-dvertising

Ümit Özdağ, Soylu’nun “Hayvandan aşağı biridir” sözüne cevap verdi!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında “Hayvandan aşağı biridir” diye sert sözler kullandı. Bu açıklamaların sonrasında Özdağ’dan Soylu’ya “Yarın 11’de İçişleri Bakanlığı’nda olacağım” cevabı geldi. Siyasette gerilimin arttığı sırada Zafer Partisi’nden teşkilatlara gönderilen yazıda ise herkesin sükunetli olması istendi.
Takip et
Ümit Özdağ, Soylu’nun “Hayvandan aşağı biridir” sözüne cevap verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ arasındaki Suriyeli mülteci gerginliği bir hayli sert boyut aldı. Soylu, katıldığı canlı yayında Özdağ hakkında “Hayvandan aşağı biridir” şeklinde konuştu. Özdağ’dan Soylu’ya “Yarın 11’de bakanlıktayım” cevabı gelirken, Zafer Partisi’nin teşkilatlarına gönderdiği metin gün yüzüne çıktı.

“PROVAKATİF EYLEMLERE KARŞI DİKKATLİ OLUN”

Partinin bütün il ve ilçe başkanlıklarına gönderilen genelgede, Süleyman Soylu’nun açıklamaları “ahlak dışı, ağır tahrik içeren hakaret ve saldırılar” olarak nitelendirilerek “provokatif eylem ve söylemlere karşı dikkatli olunması” istendi.

“SÜKUNETİNİZİ KORUYUN”

Genelgede şu ifadelere yer verildi: “Bazı Kamu Görevlileri ve Siyasi Makamlarca Partimize ve Genel Başkanımıza yönelik aleni şekilde gerçek dışı ithamlara dayanan provokatör ahlak dışı, ağır tahrik içeren hakaret ve saldırılar gerçekleştirilmektedir. Partimiz bu konuda ‘Suç Duyurusunda’ bulunmaktadır. Parti Teşkilatlarımız provokatif eylem ve söylemlere karşı dikkatli olacak ve sükûnetlerini koruyacaklardır. Kişisel ve Parti hesaplarından konusu suç teşkil edecek hiçbir paylaşım asla yapmayacaktır.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.