Ümit Erdim’den Kilo Verme Eleştirilerine Killa Hakan Cevabı

Verdiği kilolar ile medyanın gündemine oturan Ümit Erdim, kendisini eleştirenlere Killa Hakan taklidi yaparak cevap verdi. Erdim “Vücut benim” dedi.

Başarılı oyuncu Ümit Erdim adını ilk olarak Hayat Bilgisi adlı dizi ile duyurdu. Kiloları ile hatırlanan Ümit Erdim sağlıklı bir yaşam sürebilmek için tüp mide ameliyatı oldu ve 69 kiloya düştü. Kilo verdikten sonra, sosyal medya üzerinden gelen eleştirilere cevap veren Erdim, Killa Hakan taklidi yaptı.

Ümit Erdim daha önce yaptığı açıklama ile, organik olarak kilo verdiğini ve herhangi bir ameliyat olmadığını söyledi. Açıklamasının sonrasındaki dönemde tekrar kilo almaya başlayan Erdim ameliyat oldu ve midesini küçülttü. Mide ameliyatı ile 73 kilo veren oyuncu 69 kiloya düştü. Ameliyat sonrası takipçileri ise Erdim’e eleştiri yağdırdı. Eleştirinin boyutunu ayarlayamayan bir kullanıcı Erdim hakkında, “Hastalıklı mısın?” yorumu yaptı. Başka kullanıcılar ise, “Ölü gibisin.”, “Zayıflıktan öleceksin.” gibi yorumlar yaptı.

Ümit Erdim, bu eleştirilere son günlerde gündemde olan Killa Hakan taklidi ile cevap verdi. Ümit Erdim’den Kilo Verme Eleştirilerine Killa Hakan Cevabı

“YÜZ BENİM VÜCUT BENİM ANLADIN MI?”

Ümit Erdim gelen eleştirilere, “Ben 1 sene önce tüp mide ameliyatı oldum. Bu ameliyatı da profesör yaptı. Beni iyi dinle. Beni işi bilen insan, iyi bir ortamda ameliyat etti. Sağda, solda konuşuluyor. ‘Ümit ağabey yüzün çöktü, hastalıklı gibi oldun. Çok zayıfladın…’ Lan zımbo! Ameliyatın ilk senesinde hep böyle oluyor. Bunu doktorlar söyledi oğlum. Aklına senin anan baban sokmadı mı? Bak güzel insanlara selam olsun. Onlara hiçbir şey söylemiyorum. Bazı kardeşlerim ‘Ümit ağabey sen nasıl kendini iyi hissedersen öyle olsun’ diyor ama o kalbi kirli olanlar varya… Onlar… Bak oğlum, tararım lan seni çift silahla! Sen hiç tüp mide ameliyatlının yumruğunu yedin mi? Yüzüm çöktüyse çöktü lan, sana ne zımbo! Yüz benim, vücut benim anladın mı? Kalbi güzel insanlara selam olsun.” ifadelerini kullanarak tepki gösterdi.Ümit Erdim’den Kilo Verme Eleştirilerine Killa Hakan Cevabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı