adplus-dvertising

Uluslararası ‘Harmony’ sergisi Bodrum’da kapılarını açıyor

Almanya merkezli KÖNİG Galerie, 10 Temmuz 2022 Pazar günü Bodrum Loft işbirliği ile ‘Harmony’ sergisini açacak. Küratörlüğünü Selcan Atılgan’ın üstlendiği ve 4 Eylül 2022 tarihine kadar ziyaret edilebilecek sergi, Bodrum’un tatil ve gurme turizmi ile dünyada devamlı olarak artış kaydeden marka değerine sanat alanında da mühim bir katkı sağlayacak.
Takip et
Uluslararası ‘Harmony’ sergisi Bodrum’da kapılarını açıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bodrum Loft, bu sene uluslararası mühim bir sanat etkinliğine ev sahipliği yapacak. Dünyaca meşhur Nobu Restaurant’ın kapılarını açan otel, sanat alanında mühim bir işbirliği yaptı. KÖNİG Galerie ve Bodrum Loft işbirliğiyle gerçekleştirilen “Harmony” sergisi Bodrum’un tatil ve gurme turizmi ile dünyada devamlı olarak artış kaydeden marka değerine sanat alanında da mühim bir katkı sağlayacak. Küratörlüğünü Artsa Danışmanlık’ın Kurucusu Selcan Atılgan’ın üstlendiği sergide Alicja Kwade, Claudia Comte, Jose Davila, Jeppe Hein gibi uluslararası sanatçıların 7 eseri yer alacak. Sanatseverler QR kodları ile rotaya bağlanabilecek.

Bodrum Loft, geçen yıl açık hava heykel parkı Loft Art Sculptville’i de düzenlemişti. Bodrum Loft ve KÖNİG Galerie’nin Harmony sergisi, Bodrum Loft’da gerçekleştirilen üçüncü sanat etkinliği olacak. 10 Temmuz Pazar günü Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’ın ev sahipliğinde iş, sanat ve cemiyet yaşamının mühim adlarının yer alacağı Bodrum Loft ve KÖNİG Galerie etkinliği, kokteyl eşliğinde sürecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.