adplus-dvertising

Ukraynalı askerler, Rus askerlerine kara büyü yapıyor! Şeytanın mührü bulundu…

Luhansk bölgesinde terk edilmiş bir askeri üssün duvarındaki sembol ortalığı karıştırdı. Rus devlet medyası, Ukraynalı askerlerin kara büyü yaparak doğaüstü güçlerden kendilerine silah göndermesini istediklerini öne sürdü.
Takip et
Ukraynalı askerler, Rus askerlerine kara büyü yapıyor! Şeytanın mührü bulundu…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş 9. haftasını geride bırakırken bölgeden dikkat çeken haberler gelmeye devam ediyor. Rus Devlet Medyası bugün garip bir iddiada bulunarak Ukraynalıların ‘Kara Büyü’ yaptığını iddia etti.

Ukraynalı askerler, Rus askerlerine kara büyü yapıyor! Şeytanın mührü bulundu…

“DOĞAÜSTÜ GÜÇLERE BAĞLANTILI”

Ukrayna’nın Luhansk bölgesindeki Trekhizbenka köyünün eteklerinde yer verilen, terk edilmiş Ukrayna askeri üssünün duvarında yer verilen bir sembolü servis eden Rus haber ajansı RIA sembolün kanla çizildiğini ve doğaüstü güçlerle bağlantılı olduğunu öne sürdü.

“ŞEYTANIN MÜHRÜ”

Ukraynalı askerlerin kara büyü yaptığına dair ciddi işaretler olduğunu ifade eden ajans söz konusu sembolün ‘şeytanın mührü’ olduğunu söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

“Ukraynalıların silahlarını kutsamaya ve kanla işaretler yapmaya çalıştıkların gördük. İşaretler sayesinde cephaneliklerine fazla enerji yüklemeyi ve daha çok hasara neden olmayı umuyorlar”

“DOĞAÜSTÜ GÜÇLERDEN KENDİLERİNE SİLAH GÖNDERMELERİNİ İSTİYORLAR”

Rus kültürbilimci ve filozof Ekaterina Dais siyah mürekkeple boyanmış sembolün ‘karanlık güçlerin büyülü bir mührü’ olduğunu öne sürdü.

Dais, Ukraynalıların silahlarını kuvvetlendirmek için ritüeller gerçekleştirdiklerini ve doğaüstü güçlerden kendilerine silah gönderilmesini istediklerini söyledi.

Ukraynalı askerler, Rus askerlerine kara büyü yapıyor! Şeytanın mührü bulundu…

“BÜYÜLÜ BİR SEMBOL”

Sembolü inceleyen kültürbilimci, “Bu kesişen birçok çizgiden oluşan büyülü bir sembol. Ne anlama geldiğini kesin olarak söylemek zor. Kim çizdiyse elini kaldırmadan çizmiş. Sembolün altında yazan ‘Zain’ İbranice’de ‘kılıç’ manasına geliyor.” şeklinde konuştu.

PUTİN İÇİN DE ‘OLAĞANÜSTÜ GÜÇLERDEN MEDET UMUYOR’ DENMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Rus rahiplerin askeri bir helikoptere binerek Ukrayna’nın hedef aldığı Belgorod yakınlarındaki Stary Oskol ilçesini havadan kutsadığı görülmüştü.

Görüntülerin sosyal medyaya düşmesi ile videonun altına binlerce yorum yağmış ve ‘Putin’in işi tanrıya kaldı’, ‘Putin mucize bekliyor’ yorumlarına neden olmuştu.

Ukraynalılar ise Rus liderin olağanüstü güçlerden medet umduğunu söylemişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.