Ukrayna basını Beşiktaş’ın yeni teknik direktörünü açıkladı

Ukrayna basınında çıkan son dakika haberine göre Beşiktaş yönetiminin Rumen teknik adam Lucescu ile anlaşmaya vardığı iddia edildi. Siyah beyazlı yöneticilerin gelecek hafta Lucescu’yu resmi olarak duyurması beklendiği de iddialar arasında yer alıyor.


Ukrayna basını Beşiktaş’ın yeni teknik direktörünü açıkladı

Beşiktaş’ın tecrübeli teknik direktörü Şenol Güneş’in milli takıma gideceği iddiaları bir zamanlar ortalığı kavurmuş ve iddialar yerini bularak Şenol Güneş milli takımı yönetmeye başlamıştı. Beşiktaş futbol takımının yeni hocasına dair söylentiler gündemde iken, Ukrayna basını yeni teknik direktörü açıklayarak dikkatleri üstüne çekti. Ukrayna basınında ortaya çıkan bilgilere göre Lucescu’nun Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü olacağı ve gelecek hafta açıklamanın resmen yapılacağı söylendi.

FİKRET ORMAN TEKRAR BAŞKAN OLDU

Beşiktaş’ın olağan başkan seçimleri sonuçlanmış ve tecrübeli başkan Fikret Orman tekrar yönetim koltuğuna oturan isim olmuştu. Beşiktaş’ın birçok başarısına tanık olan Orman, başkan olduktan sonra ilk olarak Beşiktaş’ın yeni sezonda kiminle çalışacağını belirleyecek. Şenol Güneş’in hem Beşiktaş futbol takımını hem de milli takımı aynı anda idare ettiği bugünlerde, Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü Lucescu olabilir mi? İddiaların hepsi gelecek hafta yanıt bulacak.

ANLAŞMA TAMAMLANDI

Ukrayna basınında çıkan iddialara göre Beşiktaş ile tecrübeli Rumen teknik adam Lucescu’nun anlaştığı ve imzaların atıldığı söylendi. Kamuoyu bilgilendirmesinin ise gelecek hafta KAP aracılığı ile yapılacağı söyleniyor. Şuanda resmi olarak hiçbir açıklama yapılmadı fakat gözler Beşiktaş yönetimine çevrildi. Beşiktaş’ın yeni teknik direktörünün kim olacağına dair yorumlarınızı diğer okuyucularımız ile tartışabilirsiniz.

Yazar: Aykut Bilir

Aykut Bilir
Aykut Bilir, 1981 senesinde Manisa'da dünyaya geldi. Bilir, eğitim hayatını Boğaziçi Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarının ardından çeşitli mecralarda yazıları yayınlanan Aykut Bilir, günümüzde internet gazeteciliğine yönelik görsel ve yazılı materyaller içeren haberler yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Ukrayna sağlıksız olduğu gerekçesi ile Türk domatesini iade etti

Ukrayna sağlıksız olduğu gerekçesi ile Türk domatesini iade etti

Ukrayna geçen ay iade ettiği 15 ton domatese bu ay 38 ton daha ekledi. İçerisinde sağlıksız maddelerin içerildiğini iddia eden Ukrayna Devlet Gıda Güvenliği ve Tüketiciyi Koruma Servisi, Türkiye'ye uyarı yazısı göndererek 38 ton domatesi Türkiye'ye iade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.