Uğursuz Film Stüdyosunda Bir Kaza Daha!

Warner Bros'un Leavesden stüdyolarında iki ay içerisinde ardı ardına talihsizlikler yaşanıyor.
Uğursuz Film Stüdyosunda Bir Kaza Daha!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hızlı ve Öfkeli 9 filmi çekimleri sırasında bir dublör ciddi şekilde yaralandı. Kafa travması geçiren dublör helikopter ambulansla hastaneye kaldırıldı. Filmin çekimlerine ise ara verildi. Bu kaza aynı stüdyoda 2 ay içerisinde gerçekleşen üçüncü kaza oldu.

Filmin yapım ekibinden bir sözcü yaptığı açıklamada, “Dublörlerimizden birisi çekim sırasında yaralandı. Bu duruma odaklanabilmek adına çekimleri durdurma kararı aldık. Hepimiz arkadaşımızın sağlık durumuyla ilgili neler yapabileceğimize bakıyoruz” ifadelerini kullandı. Pazartesi günü gerçekleşen kazanın ardından dublör, acilen hastaneye kaldırıldı. Bölge polisinden gelen açıklamada, soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

DAHA ÖNCE DE KAZALAR YAŞANDI

Aynı stüdyoda daha önce de benzer kazalar yaşandı. 11 Temmuzda stüdyoda yangın çıkmıştı. Haziran ayında ise, yine bir film çekiminde bir dublör boynundan bıçaklanmıştı. Yaklaşmakta olan James Bond’un yeni filminin çekimlerinde de patlama yaşanmış ve bir set işçisi yaralanmıştı. Vin Diesel ve Michelle Rodriguez’in başrollerinde olduğu Fast and Furious 9’un önümüzdeki yıl vizyona girmesi bekleniyor. Kazanın ardından filmin çıkış tarihinin etkilenip etkilenmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.