Uğur Pektaş kaç yaşında?

Uğur Pektaş daha önce Survivor katıldı mı? Kiminle evli, nereli, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Arka sokaklar dizisinde ünlenen Uğur Pektaş, Survivor 2020 yarışmasına katılınca merak konusu oldu. Daha önce de survivor şampiyonu olan Uğur Pektaş kimdir?

Doğum tarihi: 16 Nisan 1979

Doğum yeri: İstanbul

Eğitimi: Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü

Eşi: 19 Haziran 2008 tarihinde, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Gamze Özçelik ile evlendi.  26 Aralık 2011 tarihinde boşanmıştır.

Çocuğu: 30 Ocak 2010 tarihinde Murathan adında bir oğlu olmuştur.

Uğur Pektaş kaç yaşında? Uğur Pektaş kaç yaşında?

Anne- babası 13 yaşındayken boşandı. Yoga, aikido ve tai chi sporları yaptı.  Aynı zamanda Tur rehberliği yaptı, bir içki firmasının parti ekibinde organizatör olarak çalıştı. Ayrıca babasıyla ortak olduğu Otomobil tamiri ve bakım servisi dükkanı var. Uğur Pektaş’ın Hac organizasyonu yapan şirketi de vardır.

Uğur Pektaş kaç yaşında?

2005 yılında Kanal D’de yayınlanan Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Türkiye yarışmasında birinci oldu. Sonrasında da oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisi ile büyük ses getirdi. Arka Sokaklar dizisinin yönetmenliğini Orhan Oğuz yaptı, başrollerde ise Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Alp Korkmaz, İlker İnanoğlu, Gamze Özçelik, Berk Oktay, Çağla Kubat oynadı.

Arka Sokaklar dizisinden Gamze Özçelik ile beraber ayrılmış; ancak İlker İnanoğlu’nun diziden ayrılmasından sonra diziye tekrar geri dönmüştür. İnanoğlu daha sonra yeni sezonla birlikte ekibe geri dönmüştür. Onunla birlikte eşi Gamze Özçelik’de diziye geri dönmüştür.

Survivor 2020 kadrosuna dahil olarak 2.Survivor macerasına başlamıştır.

UĞUR PEKTAŞ DİZİLERİ

Arka Sokaklar 2006 2009 2010-2014 2015 Murat Ateş
Kuşdili 2006 Yunus
Düşler ve Gerçekler 2005 Orhan

Kazandığı ödüller ve yarışmalar

2005 – Survivor Türkiye

UĞUR PEKTAŞ FOTOĞRAFLARI

Uğur Pektaş kaç yaşında? Uğur Pektaş kaç yaşında? Uğur Pektaş kaç yaşında?

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı