adplus-dvertising

Uğur Karakuş kimdir, kaç yaşında, nereli? Uğur Karakuş’un eski hali

Uğur Karakuş, İbo Show'un bu haftaki bölümüne konuk olarak katılacak. İbo Show konuğu Uğur Karakuş kimdir? Uğur Karakuş kaç yaşında, nereli ve şarkıları nelerdir? Uğur Akkuş'un gençliği ve Uğur Karakuş hakkında merak edilen detaylar!
Takip et
Uğur Karakuş kimdir, kaç yaşında, nereli? Uğur Karakuş’un eski hali
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bu akşam Star TV’de ekrana gelecek olan İbo Show’un konuklarından biri de türkücü Uğur Karakuş olacak. Bestelerini birçok şarkıcının seslendirdiği Uğur Karakuş’un hayatı da merak konusu oldu. Uğur Karakuş aslen Elazığlı ama İstanbul’da büyüdü. 44 yaşındaki Uğur Karakuş evli mi, çocuğu var mı?

İBO SHOW KONUĞU UĞUR KARAKUŞ KİMDİR?

Uğur Karakuş, 1 Ağustos 1978 yılında İstanbul ‘da doğdu. 44 yaşında olan Türk müzisyen, bestekar Uğur Karakuş, üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesinde Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nda okumuştur.

Uğur Karakuş kimdir, kaç yaşında, nereli? Uğur Karakuş’un eski hali

Sanatçının müzik ile tanışması ilkokul yıllarında bağlama çalarak başladı. Uğur Karakuş, halk müziği ile içli dışlı olması ilkokul çağlarına denk geliyor. Müzisyen bir babanın oğlu olarak yaşamını sürdüren sanatçı, ortaöğrenim yıllarında konservatuara başlayıp tam anlamıyla profesyonel müzik hayatı sürdürmeye devam etti. Çoğu düğün salonu, restaurant ve barlarda şarkılar seslendirerek hayatına devam eden müzisyen, lise eğitiminin ardından sahne yaşantısına ara verip bestekarlık ve müzik yönetmenliğine geçti.

UĞUR KARAKUŞ ESKİ HALİ

Uğur Karakuş kimdir, kaç yaşında, nereli? Uğur Karakuş’un eski hali Uğur Karakuş kimdir, kaç yaşında, nereli? Uğur Karakuş’un eski hali Uğur Karakuş kimdir, kaç yaşında, nereli? Uğur Karakuş’un eski hali Uğur Karakuş kimdir, kaç yaşında, nereli? Uğur Karakuş’un eski hali Uğur Karakuş kimdir, kaç yaşında, nereli? Uğur Karakuş’un eski hali

UĞUR KARAKUŞ HANGİ SANATÇILARLA ÇALIŞTI?

Çeşitli besteleri birçok sanatçı ile lise yıllarında seslendirme fırsatı buldu. Bu sanatçılar arasında Alişan, Ceylan, Nuray Hafiftaş, Ertuğrul Polat, Yusuf Harputlu, Kader, Murat Yıldız, Mustafa Topaloğlu, Kazancı Bedih, Seher Dilovan, Mustafa Uğur gibi isimler yer almaktadır. Ayrıca Kader, Yusuf Harputlu, Ertuğrul Polat, Mustafa Topaloğlu’nun kaset ve müzik yönetmenliğini yapmış ve birçoğunun kasetinde cümbüş ve bağlamasıyla eşlik etmiştir.

Alişan, Emrah, İzzet Yıldızhan, Küçük Onur, Mustafa Uğur, Ceylan, Kader Ertuğrul Polat, Mustafa Topaloğlu gibi birçok ismin sahne şefliğini (maestro) yapan Uğur Karakuş, arkadaşı Ceylan’ın “Gönlüme” adlı eserde “Ceylanım meralım, darda kaldım gelmedin” dizeleriyle başlayan bölümü de seslendirdi.

Uğur Karakuş kimdir, kaç yaşında, nereli? Uğur Karakuş’un eski hali

Adalara Gel
Ah Bu Gönül Şarkıları
Aşk Gerek Aşk
Bana mı Sordun
Ben Beni
Ben Yandim
Bilemedim
Bir Aşk İçin Ölünür mü
Cane
El Bana
Fıstık
Gel Güzelim
Halo
Hani
Havar
Hayırsız Yar
Kahrolsunlar
Kara Kız
Neden Allah’ım
Öyle Bir Sevda

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.