Uğur Dündar hangi gazeteciye penis avcısı dedi ortaya çıktı!

Uğur Dündar bir basın mensubunun tükenmekte olan bir ayının penis kemiğini çıkarıp içki karıştırdığını öne sürdü basın mensubunun Ufuk Güldemir olduğu gün yüzüne çıktı.
Takip et
Uğur Dündar hangi gazeteciye penis avcısı dedi ortaya çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Basın Mensubu Uğur Dündar’ın Twitter hesabı üstünden bir basın mensubu ile ilgili yazdığı iddia olay oldu. Dündar’ın ağır ithamda bulunduğu basın mensubunun ismi gün yüzüne çıktı. Dündar’ın öne sürdüğü ayının penis kemiğini çıkartma olayını Ufuk Güldemir kendi yazısında da anlatmış.

Dündar mesajında isim vermeden bir basın mensubunu kast ederek “Bu gözler, neler gördü! Örneğin kendisi pankreas kanseriyle mücadele ederken, nesli tükenmekte olan kutup ayılarını, penis kemiğini elleriyle çıkarıp içki karıştırıcısı yapmak için vurduğunu öğünerek anlatan “penis avcılarının!” büyük basın mensubu olarak göklere çıkarıldığını gördü!..” ifadelerini kullandı.

Uğur Dündar hangi gazeteciye penis avcısı dedi ortaya çıktı!

Uğur Dündar’ın bu sözleri ile suçladığı basın mensubu merak konusu oldu.

Yeniçağ’ın haberine göre; O basın mensubu 2007 senesinde pankreas kanserinden yaşamını yitiren Habertürk medyanın kurucusu ve ilk sahibi basın mensubu Ufuk Güldemir olduğu öne sürüldü.

Kanseri o olaydan sonra öğrenmiş

Uğur Dündar isim vermeden bir dönem kanlı bıçaklı olduğu Ufuk Güldemir’le alakalı attığı tweette ‘kendisi pankreas kanseriyle mücadele ederken” ifadelerini kullanıyor. Fakat Güldemir kanser olduğunu Dündar’ın kast ettiği işte bu ‘Ayı Avı’ndan hemen sonra öğrendi. Ayıyı vurduktan sonra otele gelen Güldemir, karın bölgesinde şiddetli bir ağrı ve sancılar hissettiğinde bu avı erken bırakarak Türkiye’ye dönmüştü.

“Karla kan acıyla karşılaşıyor”

Güldemir’in 2004 senesinin Mayıs ayında Hürriyet Gazetesi’nde yazdığı yazıda Rusya’ya bağlı Kamçatka adasında yasal ve lisanslı biçimde nasıl ava çıktıklarını hikayesini “Karla kan birbirine acıyla karışıyor. Kar ve kan bu kadar mı yakışırmış birbirine? Kızıl kar yağar mı hiç? Ayı ölünce kızıl kar yağıyor ey sevgili okur…” ifadeleriyle anlatıyor. Ufuk Güldemir bu yazısından sonra Doğa Severlerden büyük tepki ile karşılaşıyor.

Güldemir öte yandan yazısında Dündar’ın tweetinde bahsettiği ‘ayının penis kemiği’ sözlerini ise “Penisinin içinde kemik olan tek canlı, ayı. Kemiğin topuzu gümüş kaplanarak içki karıştırıcısı yapılıyor. Ellerimle penisini açıp kemiğini çıkarıyorum. Bir karış uzunluğunda kalem gibi bir kemik.” İfadeleriyle anlatıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.