adplus-dvertising

Uğur Dündar: ‘Fenerbahçe her saldırıdan alnının akıyla güçlenerek çıkacaktır’

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, sarı-lacivertli camianın, yapılan bütün saldırılardan alnının akıyla kuvvetlenerek çıkacağını ifade etti.
Takip et
Uğur Dündar: ‘Fenerbahçe her saldırıdan alnının akıyla güçlenerek çıkacaktır’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fenerbahçe’de düzenlenen Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar bir konuşma yaptı. Camianın girdiği bütün badirelerden alnının akıyla çıktığını söyleyen Dündar, “Fenerbahçe’nin ruhunda, karakterinde yılgınlığa kesinlikle yer yoktur. Çok iyi biliyoruz ki bundan önce olduğu gibi bundan sonrada camiamız her türlü tahrik girişimlerine, saldırılara maruz kalacaktır. Dünkü başarılı basın toplantısında Başkanımız Ali Koç’un altını çizerek vurguladığı gibi, bu girişimde bulunacaklar şunu çok iyi bilmelidir. Fenerbahçe bundan bu şekilde her türlü saldırıya karşı birlik, bütünlük içinde kararlılıkla mücadele ederek alnının akıyla kuvvetlenerek çıkacaktır.

Geçtiğimiz günlerde camiamıza karşı büyük bir provokasyon sergilenerek 2010-2011 şampiyonluk kupamız sorgulanmak istenmiş ve kulübümüzün simgesi gafillerce bir tüfek namlusunun üzerine yerleştirilerek takım otobüsümüzün azmettiricileri işaret edilmiştir. Kupamız hain fetönün kumpasına uğramış, takımına moral vermek için 10 Temmuz 2011 günü en zor koşullarda Topuk Yaylası’na varan ve antrenman sahasını dolduran Fenerbahçe taraftarının alın terindedir. Şaşkınlık içinde olup bitenleri izleyen, dağılmak yerine kenetlenen futbolcuların emekleri ve gözyaşlarındadır” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.