adplus-dvertising

Ufuk Özkan 17 yıllık eşinden boşandı!

Geniş Aile dizisinde canlandırdığı Cevahir karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Ufuk Özkan’dan üzücü haber geldi. Ünlü oyuncunun 17 yıllık evliliği tek celsede bitti. Boşanma haberinin ardından Özkan’ın eşi merak konusu oldu.
Takip et
Ufuk Özkan 17 yıllık eşinden boşandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ufuk Özkan, Geniş Aile dizisinde canlandırdığı Cevahir karakteriyle büyük beğeni toplamış ve ‘Yapıştır’ repliğiyle hafızalara kazınmıştı. Özkan’dan üzücü haber geldi. Ünlü oyuncunun 17 yıllık evliliği tek celsede bitti.

Ufuk Özkan 17 yıllık eşinden boşandı!

Eren adında bir de oğulları olan çift, anlaşmalı olarak bugün evliliklerini noktaladı. İstanbul Adliyesi 8. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmada çift yollarını anlaşmalı olarak ayırdı. Daha önce de fikir ayrılıkları yaşadıkları için boşanma kararı alan çift, uzun bir aradan sonra yeniden ayrılık kararı aldı ve birbirlerini yıpratmadan sessiz sakin boşandı.

Ufuk Özkan 17 yıllık eşinden boşandı!

Son dönemde fazla kilolarından kurtulan ve “Ah Be Birader” filminde kamera karşısına geçen Özkan, eşiyle mutlu günlerinden çekilen fotoğraflarını da sosyal medya sayfasından kaldırmadı.

Ufuk Özkan 17 yıllık eşinden boşandı!

Boşanma haberinin ardından Özkan’ın eşi merak konusu oldu. Özkan’ın 2005’te nikah masasına oturduğu 17 yıllık eşi nazan Güneş Özkan Türk dansçıdır. Yaklaşık 10 yılı aşkın bir süre Anadolu Ateşi’nde başdansçı olarak görev yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.