Ufuk Bayraktar eşini kimle aldattı, Merve Bayraktar kimdir?

Merve Bayraktar, eşinin kendisini genç bir kızla aldattığını ifşa etmesi ardından ifşa fotoğrafları da bir bir ortaya çıkmaya başladı.
Takip et
Ufuk Bayraktar eşini kimle aldattı, Merve Bayraktar kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yılın ihanet bombasını oyuncu Ufuk Bayraktar’ın eşi Merve Bayraktar patlattı. Çocuklarının babası Ufuk Bayraktar’ın kendisini genç bir kızla aldattığını belirten Merve Bayraktar mesajları bir bir ifşa etti. Kendi evimde kendi yatağımda eşim beni aldattı diyen Merve Bayraktar da merak konusu oldu. Peki kimdir Merve Bayraktar, yaşı kaç eşi oyuncu Ufuk Bayraktar kimdir, hangi dizilerde rol aldı?

Ezel dizisinde Ramiz Dayı’nın gençliği oynayan ve bu rolle isminden söz ettirmeyi başaran 39 yaşındaki Ufuk Bayraktar’ın eşini aldattığı iddiaları bugün magazin basınının konusu oldu. Merve Bayraktar eşinin kendisini genç bir kızla aldattığını ve mahkemeye vereceğini belirtti.

Ufuk Bayraktar eşini kimle aldattı, Merve Bayraktar kimdir?

Eşini kendi evinde kendi yatağında genç kız kızla defalarca aldattığını ve mesajlarını gördüğünü belirten Merve Bayraktar merak konusu oldu.

Peki kimdir Ufuk Bayraktar ve eşi Merve Bayraktar hangi dizilerde rol aldı, Ufuk Bayraktar neden cezaevinde yattı?

Son olarak ‘Vatanım Sensin’ dizisinde ‘Dağıstanlı’ rolüne yaşam veren Ufuk Bayraktar, ‘Ezel’ dizisinde yaşam verdiği Ramiz Dayı’nın (Tuncel Kurtiz) gençliği rolüyle hafızalarda yer etmişti. İşte, Ufuk Bayraktar ile ilgili merak edilenler…

Ufuk Bayraktar, 12 Eylül 1981 tarihinde dünyaya geldi. Liseyi Gürsoy Koleji’nde okuduktan sonra üniversiteye gitmeme kararı aldı ve babası Cevahir Bayraktar’ın Cihangir’de işlettiği Firuzağa Kahvesi’nde çalışmaya başladı.

Burada Zeki Demirkubuz tarafından keşfedildi ve yönetmenin “Bekleme Odası” ile “Kader” isimli filmlerinde rol aldı. Daha sonra Nuri Bilge Ceylan’ın “İklimler”, Semih Kaplanoğlu’nun “Yumurta”, Cemal Şan’ın “Ali’nin Sekiz Günü” ve Feo Aladağ’ın “Ayrılık” isimli filmlerinde rol aldı.

Ufuk Bayraktar esas çıkışını ise atv’de yayınlanan Ezel dizisiyle yaptı. Usta oyuncu Tuncel Kurtiz’in oynadığı “Ramiz Dayı” karakterinin gençliğini canlandıran Ufuk Bayraktar, performansıyla isminden söz ettirdi.

Dönem projelerinde yer verilen Ufuk Bayraktar, Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin’ de Dağıtsanlı karakterine yaşam verdi.

Ufuk Bayraktar eşini kimle aldattı, Merve Bayraktar kimdir?

Ufuk Bayraktar, 2019’da, 11 sene önce karıştığı bir kavgada babasına ait ruhsatsız silahı üstünde bulundurduğu için yargılandığı davadan hapis cezası almıştı.

Zeki Demirkubuz’un Kader filmiyle ‘En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’ alan oyuncu, gişe rekortmeni Dağ filmiyle de isminden söz ettirmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.