Ufuk Bayraktar, Çukur Dizisinde Oynayabilir

Bir süre cezaevinde yattıktan sonra geçtiğimiz aylarda özgürlüğüne kavuşan ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar'ın Çukur dizisine transfer olabileceği konuşuluyor.

Ufuk Bayraktar, Çukur Dizisinde Oynayabilir
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Canlandırdığı karakterler ile geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başaran Ufuk Bayraktar, ekranlara dönüş hazırlığı yapıyor. Geçtiğimiz aylarda 6 aylık cezasını tamamlayarak tahliye olan ünlü oyuncunun, reytinglerde ciddi bir başarı yakalayan Çukur dizisinin ekibine katılabileceği öne sürüldü.

Babasına ait ruhsatsız tabanca ile yakalanan ve bu suçtan dolayı 6 ay hapis cezası alan Ufuk Bayraktar, geçtiğimiz Mart ayında cezasını tamamlayarak Silivri Cezaevi’nden tahliye olmuştu. Özgürlüğüne kavuştuktan sonra ortalarda görünmeyen yakışıklı oyuncu, yeni yayın döneminde ekranlarda boy gösterecek. Birçok dizi ve sinema filmi teklifi alan Bayraktar’a bir teklif de Çukur dizisinin senaristlerinden gitti. Önümüzdeki sezon için iddialı isimlerle masaya oturan dizinin yapımcıları, ünlü oyuncuya kendisini ekiplerinde görmek istediklerini iletti. Bayraktar’ın da bu teklifi düşünmek için süre istediği gelen bilgiler arasında.

DİZİNİN HAYRANLARINI HEYECANLANDIRDI

Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Çukur dizisine Sıfır Bir ‘Bir Zamanlar Adana’da dizisinde Cio karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan da dahil olmuştu. Ceyhan’dan sonra Bayraktar’ın da diziye katılacağı yönünde çıkan haberler, dizinin müdavimleri arasında büyük heyecan yarattı. Magazin kulislerine bomba gibi düşen bu haberle ilgili taraflardan henüz bir açıklama yapılmadı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.