Uçuşlarını Durduran Atlasglobal Havayolları, 16 Aralık’ta Yeniden Faaliyete Başlayacak

21 Aralık'a kadar uçuşlarını durduğunu açıklayan Atlasglobal Havayolları, 16 Aralık'ta operasyonlarına yeniden başlayacağını açıkladı.

Nakit akışındaki lüzumlu yapılandırma ve iyileştirmeyi temin etmek maksadıyla uçuşlarını durduran Atlasglobal Havayolları, gelecek pazartesi itibariyle operasyonlara tekrardan başlayacağını duyurdu.

26 Kasım’da yaptığı açıklamada, nakit akışındaki lüzumlu yapılandırma ve iyileştirmeyi temin etmek maksadıyla 21 Aralık’a kadar uçuşlarını durdurduğunu açıklayan Atlasglobal’den yeni bir açıklama geldi.

UÇUŞLAR YENİDEN BAŞLIYOR

AirportHaber’de yer verilen habere göre, firma tarafından personele yapılan duyuruda “Nakit akışımızdaki lüzumlu yapılandırma ve iyileştirmeyi temin etmek maksadıyla, bütün uçuşlarımıza 21 Aralık 2019 tarihine kadar ara vermek mecburiyetinde kaldığımızı duyurmuştuk” hatırlatması yapıldı. Açıklamada şu bilgi verildi:

“16 Aralık 2019 Pazartesi itibariyle bütün ekip olarak görevlerimizin başında olacağız. Çalışma saatleri, servis planlaması eski düzende devam edecektir.”

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı