adplus-dvertising

Üç Kuruş yok mu, final mi yaptı? 2 Mayıs Pazartesi bugün Üç Kuruş neden yok, yeni bölüm ne zaman?

Show TV’nin sevilen dizisi Üç Kuruş bugün yayın akışında yer almadı. Bunun ardından izleyiciler, Bu akşam Üç Kuruş yok mu, neden yok? 2 Mayıs Pazartesi bugün Üç Kuruş dizisi var mı, yok mu, niye yok? Üç Kuruş bitti mi, final mi yaptı? Üç Kuruş yeni bölüm haftaya mı? Üç Kuruş neden ara verdi? Üç Kuruş bayram arası mı yaptı? merak etti. İşte detaylar…
Takip et
Üç Kuruş yok mu, final mi yaptı? 2 Mayıs Pazartesi bugün Üç Kuruş neden yok, yeni bölüm ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Üç Kuruş, Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği, senaryosunu Damla Serim ve Eset Akçilad’ın kaleme aldığı aksiyon, dram ve polisiye türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Bu akşam Üç Kuruş var mı, yok mu, neden yok? 2 Mayıs Pazartesi bugün Üç Kuruş yok mu, niye yok? Üç Kuruş bitti mi, final mi yaptı? Üç Kuruş neden ara verdi? Üç Kuruş bu hafta yeni bölümü yok mu, neden yok? Ayrıntılar sizlerle…

ÜÇ KURUŞ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Üç Kuruş her hafta Pazartesi Show TV ekranlarına geliyor. Fakat bugün 2 Mayıs Pazartesi 2022 tarihinde dizi yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümünün haftaya yayınlanması bekleniyor.

ÜÇ KURUŞ BUGÜN YOK MU, NEDEN YOK?

Normalde Pazartesi günleri yayınlanan Üç Kuruş 2 Mayıs Pazartesi yani bugün Show TV yayın akışında yer almadı. Diziler bayram dolayısıyla ara verdi..

ÜÇ KURUŞ FİNAL Mİ YAPTI?

Resmi bir açıklama da gelmedi. Dizinin yeni bölümünün haftaya yayınlanması bekleniyor. Ayrıca dizi 4 veya 5 bölüm sonra final yapacak.

2 MAYIS 2022 SHOW TV YAYIN AKIŞI

18:45 – Show Ana Haber

20:00 – Eltilerin Savaşı

22:30 – Çalgı Çengi: İkimiz

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.