adplus-dvertising

Üç Kuruş 20. Bölüm Full İzle- Üç Kuruş Son Bölüm Tek Parça İzle

Show TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi 'Üç Kuruş', 28 Mart Pazartesi akşamı heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı 20. bölümüyle ekrana geldi. Ateş'i ve Bahar'ı kaybetme korkusuyla deliren Kartal, intikam almak için harekete geçer. Üç Kuruş 20. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Üç Kuruş tek parça, Üç Kuruş full izleme linki, Youtube adresi haberimizde...
Takip et
Üç Kuruş 20. Bölüm Full İzle- Üç Kuruş Son Bölüm Tek Parça İzle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Senaryosunda Damla Serim, Eset Akçilad ve Berrin Tekdemir’in imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Kadir Çermik, Bora Akkaş, Sezin Akbaşoğulları, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Aytaç Uşun, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Goncagül Sunar, Cüneyt Yalaz, Canan Atalay, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek ve Ömer Civan Şit gibi genç kuşağın öne çıkan oyuncuları ile usta isimler buluşuyor.

‘Üç Kuruş’, bu akşam heyecan dolu gelişmelerin yaşanacağı 20. bölümüyle ekrana geldi.

ÜÇ KURUŞ 20. BÖLÜM  ÖZETİ

Çetin saldırıyı yapanın kim olduğunu öğrendiğinde Kartal’dan bir ricada bulunur. Kartal’ın yaşadığı saldırı Efe’yi de derinden etkiler. Sevdiği kadını kaybetme korkusuyla Leyla’ya gelen Efe, bu defa çok daha cesur davranır.

Üç Kuruş 20. Bölüm Full İzle- Üç Kuruş Son Bölüm Tek Parça İzle

Şahin, Azade’nin arkasından çevirdiği plan sonucunda onunla yüzleşir ama Azade’nin bile tahmin etmeyeceği bir planı devreye sokar. Kartal, Efe ve Çetin, Baybars’a büyük bir darbe indirmek için hazırlanırken hiç beklemedikleri biri onlara yardım eder. Baybars ise uğradığı hezimetlerin altından kalkabilmek için en ciddi hamlesini yapar ve oyunu tamamen değiştirecek bir adım atar.

Üç Kuruş 20. Bölüm Full İzle- Üç Kuruş Son Bölüm Tek Parça İzle

Birlikte Şahin’e karşı kazandıkları ilk savaşta beklemedikleri bir karşılık alırlar ve Kartal Korkmaz’ın hedefi haline gelir. Bir yandan ülkeyi oğluyla birlikte terk etmek üzere olan Bahar’ı durdurmaya çalışan Kartal, bir yandan da Efe ve Çetin’in desteğiyle babasını vuran adamla iş birliği yapan Şahin’den intikamını almaya çalışacaktır.

ÜÇ KURUŞ 20. BÖLÜM FULL İZLE TEK PARÇA

Show TV’nin sevilen dizisi Üç Kuruş 28 Mart Pazartesi akşamı 20. bölümüyle ekrana geldi.

Yayınlanan son bölümün ardından Üç Kuruş tamamı aşağıdaki linke eklenecek.

İzlemek için resmi tıklayın.

Üç Kuruş 20. Bölüm Full İzle- Üç Kuruş Son Bölüm Tek Parça İzle

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.