adplus-dvertising

Üç Kız Kardeş 31. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş yeni bölüm tek parça

Üç Kız Kardeş 31. bölümde Somer’in kızı adına endişe duyması Türkan’ı büyük bir vicdan azabına sürükler. 20 Aralık Salı akşamı yayınlanan Üç Kız Kardeş 31. bölüm kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Üç Kız Kardeş 31. bölüm tek parça, Üç Kız Kardeş son bölüm full Youtube linki
Takip et
Üç Kız Kardeş 31. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş yeni bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İclal Aydın’ın satış rekorları kıran omanından aynı adla ekrana uyarlanan dizinin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisinde Türkan, Dönüş ve Derya’nın hikayesinde sürpriz gelişmeler oldu.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 31. BÖLÜM ÖZETİ

Türkan, Kiraz’ı Mine’ye teslim ettiğini Somer’e söyleyemez. Somer’in kızı adına endişe duyması Türkan’ı büyük bir vicdan azabına sürükler. Nesrin ve Nezahat, Türkan’ı bu durumda yalnız bırakmazlar. Nesrin Türkan’la barışır ve ona destek olur.

Rüçhan, Somer ve avukatlar Kiraz’ı Mine’ye polisin teslim etmediğini öğrenirler. Bunu yapanın kim olduğunu öğrenmeye çalışırlarken Somer, annesinden şüphelenir. Rüçhan da Türkan’a karşı şüphe duymaya başlar. Bu Türkan’la Rüçhan arsında yeni bir gerilime neden olur. Türkan gerçeği itiraf edemez.

Mine, Kiraz’ın aniden hastalanması üzerine hastaneye giderken Mustafa’yla yolu kesişir. Somer kızının hasta olduğunu ve Mine’nin yine çocuğuna bakamadığını Mustafa sayesinde öğrenir. Hastaneye koşup Kiraz’ı kurtarmak ister ama yine Mine’yi elinden kaçırır. Somer artık Mine’ye iyice bilenir. Kızının yerini öğrenmek için harekete geçer.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 31. BÖLÜM İZLE FULL

20 Aralık Salı akşamı yayınlanan Üç Kız Kardeş 31. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Üç Kız Kardeş yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

ÜÇ KIZ KARDEŞ YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Üç Kız Kardeş 31. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş yeni bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.