adplus-dvertising

Üç Kız Kardeş 29. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş yeni bölüm tek parça

Üç Kız Kardeş 29. bölümdeTürkan ve Somer, Mine’yi hapse gönderdikten sonra, birbirlerinin yaralarını sarmaya başlar. 6 Aralık Salı akşamı yayınlanan Üç Kız Kardeş 29. bölüm kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Üç Kız Kardeş 29. bölüm tek parça, Üç Kız Kardeş son bölüm full Youtube linki
Takip et
Üç Kız Kardeş 29. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş yeni bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İclal Aydın’ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş romanından aynı adla ekrana uyarlanan dizi yeni bölümüyle 29 Kasım Salı akşamı ekrana geldi. Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisinde Türkan, Dönüş ve Derya’nın hikayesinde sürpriz gelişmeler oldu.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 29. BÖLÜM ÖZETİ

Türkan ve Somer, Mine’yi hapse gönderdikten sonra, birbirlerinin yaralarını sarmaya başlar. Artık yarınları için daha da umutludurlar. Ne var ki Türkan, bir daha anne olamama ihtimalini öğrenir ve yıkılır. Bir yandan kocasının bebeğinin bakımını üstlenmişken, bir yandan da çalışma hayatına atılmaya hazırlanır… Türkan’ın ortağının kimliği, Rüçhan ve Özer Korman’ı geri dönüşü olmayan bir yola sokacaktır. Öte yandan Türkan tarafından alt edilmeyi hazmedemeyen Mine, Somer ve Türkan arasında yeni bir krize neden olur.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 29. BÖLÜM İZLE FULL

6 Aralık Salı akşamı yayınlanan Üç Kız Kardeş 29. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Üç Kız Kardeş yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

ÜÇ KIZ KARDEŞ YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Üç Kız Kardeş 29. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş yeni bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.