adplus-dvertising

Üç Kız Kardeş 25. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş yeni bölüm tek parça

Üç Kız Kardeş 25. bölümde Türkan, Ferit’le basına düşmesinin sebebinin Mine olduğunu öğrenir. Türkan, kumpasların altından Mine’nin çıktığını anlayınca ailesini karşısına alarak Korman’larla kalmaya karar verir. 8 Kasım Salı akşamı yayınlanan Üç Kız Kardeş 25. bölüm kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Üç Kız Kardeş 25. bölüm tek parça, Üç Kız Kardeş son bölüm full Youtube linki
Takip et
Üç Kız Kardeş 25. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş yeni bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İclal Aydın’ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş romanından aynı adla ekrana uyarlanan dizi yeni bölümüyle 8 Kasım Salı akşamı ekrana geldi. Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisinde Türkan, Dönüş ve Derya’nın hikayesinde sürpriz gelişmeler oldu.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 25. BÖLÜM ÖZETİ

Türkan’ın, Sadık’la evine dönmemesi ve Somer’le ilgili ortaya çıkan sırlar Nesrin ve Sadık’ın arasını açar. Sadık, Nesrin’in Türkan’la ilgili bildiği ve uzun zamandır kendisinden sakladığı durumları sindiremez ve evi terk eder.

Sadık evi terk ettiği için Dönüş ve Derya, Somer enişteleriyle kalmayı seçtiği için Türkan’ı suçlar. Derya’nın sertçe çıkışması Türkan ve Derya’nın arasının açılmasına neden olur.

Mine, polise vereceği ifadeyi tehdit olarak öne sürerek önce Türkan’ı sonra da Rüçhan’ı kullanmaya çalışır. Türkan, karnındaki bebekle ilgili kararsızlık yaşarken Somer, Türkan’ı sevgisine ikna etmeye çalışır.

Rüçhan, Mine’nin sert tehditlerinden sonra oğlunun geleceği için Türkan’a yalvarmak durumunda kalır. Mine, polise vereceği ifade üzerinden isteklerini Türkan ve Rüçhan’a yaptırmaya çalışırken Somer’e olan aşkı konusunda ısrarcı davranır ve Somer, Mine’nin kurduğu kumpasları öğrenir.

Mine, isteklerini Kormanlar’a yaptırabilecek mi? Türkan, Somer’le bir geleceğe yelken açacak mı? Sadık ve Nesrin, uzlaşabilecek mi?

ÜÇ KIZ KARDEŞ 25. BÖLÜM İZLE FULL

8 Kasım Salı akşamı yayınlanan Üç Kız Kardeş 25. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Üç Kız Kardeş yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

ÜÇ KIZ KARDEŞ YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Üç Kız Kardeş 25. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş yeni bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.