adplus-dvertising

Üç Kız Kardeş 22. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş yeni bölüm tek parça

Üç Kız Kardeş 22. bölümde Türkan, Somer ve Mine’nin konuşmasını duyar. Kiraz’ın Somer’in bebeği olduğunu öğrenir. Bu gerçekle yüzleşmek Türkan’ı hayli zorlar. 18 Ekim Salı akşamı yayınlanan Üç Kız Kardeş 22. bölüm kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Üç Kız Kardeş 22. bölüm tek parça, Üç Kız Kardeş son bölüm full Youtube linki
Takip et
Üç Kız Kardeş 22. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş yeni bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İclal Aydın’ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş romanından aynı adla ekrana uyarlanan dizi yeni bölümüyle 18 Ekim Salı akşamı ekrana geldi. Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisinde Türkan, Dönüş ve Derya’nın hikayesinde sürpriz gelişmeler oldu.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 22. BÖLÜM ÖZETİ

Türkan kendi başına duyduklarını içine sindirmek için evden uzaklaşmaya ihtiyaç duyar. Türkan, sindirmeye çalıştığı duygularıyla boğuşurken Sevilay’la denk gelir. Sevilay ve Türkan, birbirlerinin kim olduğundan habersiz bir şekilde kadınca duygularını paylaşır.

Somer, Türkan’ın kendisinden uzaklaştığını fark eder fakat bu durumu Türkan’ın hamileliğine ve çocuk doğurmak konusundaki kararsızlığına bağlar. Somer, bu duygusunu Rüçhan’la paylaşır. Rüçhan, Türkan’ın bu kararsızlığına kızar zira doğacak bebek sadece Türkan’a ait değildir. Rüçhan, Türkan’a olan kızgınlığına rağmen Türkan’a anlayışla yaklaşır ve ona bir yalan söyleyerek “İlk defa torun sahibi olacağım” der. Türkan, sadece Somer’i değil Somer’in ailesini de sorgulamaya başlar.

Nesrin ve Türkan, Somer konusunda yüzleşir. Nesrin, Türkan’ı eşyalarını alıp baba evine geri dönmenin de bir seçenek olduğunu anımsatır. Somer, Türkan’ı mutlu edebilmek için ona bir sürpriz yapar ve tatile çıkmayı teklif eder.

Nesrin ve Sadık, Derya’yı üniversiteye başlaması için İzmir’de yurda yerleştirir. Serdar ve Derya kampüste ilk gününü geçirirken Dönüş kardeşinden ve Serdar’dan ayrı kaldığı için Ayvalık’ta yalnızlık çeker.

Türkan, anne evine mi gidecek yoksa Somer’le kalıp çocuğunu büyütmeyi mi tercih edecek?

ÜÇ KIZ KARDEŞ 22. BÖLÜM İZLE FULL

18 Ekim Salı akşamı yayınlanan Üç Kız Kardeş 22. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Üç Kız Kardeş yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

ÜÇ KIZ KARDEŞ YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Üç Kız Kardeş 22. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş yeni bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.