adplus-dvertising

Üç Kız Kardeş 21. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş yeni bölüm tek parça

Üç Kız Kardeş 21. bölümde Nesrin, Mine’nin bebeğiyle birlikte Türkan’la aynı evde yaşadığını öğrenir ve Türkan’ı evine göndermek istemez. 11 Ekim Salı akşamı yayınlanan Üç Kız Kardeş 21. bölüm kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Üç Kız Kardeş 21. bölüm tek parça, Üç Kız Kardeş son bölüm full Youtube linki
Takip et
Üç Kız Kardeş 21. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş yeni bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İclal Aydın’ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş romanından aynı adla ekrana uyarlanan dizi yeni bölümüyle 11 Ekim Salı akşamı ekrana geldi. Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisinde Türkan, Dönüş ve Derya’nın hikayesinde sürpriz gelişmeler oldu.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 21. BÖLÜM ÖZETİ

Türkan’ı annesinin evine götürmek için gelen Somer ve Nesrin restleşir. Bu kavgaya tanık olan Türkan annesine hamile olduğunu söyler.

Mine’nin giderek artan lohusa depresyonu Kiraz bebeğe zarar verecek boyuta gelir. Rüçhan, Mine’nin tüm hareketlerini kontrol altında tutmaya çalışırken hamileliğinin ilk günlerinde olan Türkan, Mine’ye anlayışla yaklaşır. Özer, Nesrin Hanımın Somer ve Mine ilişkisine tepkisini haklı bulur ve Nesrin’le konuşmaya giderek daha yapıcı olmaları gerektiğini anlatır. Aileler bir arada yemek yemeğe ve torunlarının doğumunu kutlamaya karar verir.

Somer, eşi Türkan’a hamilelik hediyesi olarak muazzam bir hediye alır. Türkan’ın hamileliğini aile içinde saklamaya karar verirler. Türkan’ın niyeti Rüçhan’ın yanına yerleşmeden kendi evlerine taşınmaktır. Rüçhan’ın planı ise Mine’yi evden gönderip Türkan ve Somer’le birlikte yaşamaktır.

Derya, Hakan’ın gidişinin ardından yaşadığı üzüntüyü kız kardeşleri ve Serdar’ın varlığıyla atlatır. Serdar’ın üniversiteye gitme vakti yaklaştıkça Dönüş ve Serdar arasındaki ayrılık telaşıyla birlikte aşk duygusu da artar. Sadık, kardeşi Fatih’in Derya’yla konuşup Derya’ya babası olduğunu söylediğini öğrenir.

Mine, Somer ve Türkan’ın evinden ayrılacak mı? Rüçhan, istediği gibi Türkan’ı kendi evinde tutabilecek mi? Somer ve Türkan, yeni doğacak bebeklerinin mutluluğunu yaşayabilecek mi?

ÜÇ KIZ KARDEŞ 21. BÖLÜM İZLE FULL

11 Ekim Salı akşamı yayınlanan Üç Kız Kardeş 21. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Üç Kız Kardeş yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

ÜÇ KIZ KARDEŞ YOUTUBE

Üç Kız Kardeş 21. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş yeni bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.