adplus-dvertising

Üç Kız Kardeş 14. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş son bölüm tek parça

Kanal D ekranlarından yayınlanan Üç Kız Kardeş, yeni bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Üç Kız Kardeş 14. bölümde Mine’nin tuzağına düşen Türkan’ı çok zor günler beklemektedir. 31 Mayıs Salı akşamı yayınlanan Üç Kız Kardeş 14. bölüm kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Üç Kız Kardeş 14. bölüm tek parça, Üç Kız Kardeş son bölüm full Youtube linki haberimizde.
Takip et
Üç Kız Kardeş 14. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İclal Aydın’ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş romanından aynı adla ekrana uyarlanan dizi yeni bölümüyle 31 Mayıs Salı akşamı 14. bölümüyle ekrana geldi. Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisinde Türkan, Dönüş ve Derya’nın hikayesinde sürpriz gelişmeler oldu.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 14. BÖLÜM ÖZETİ

Rüçhan özellikle bu olayı büyük bir öfkeyle karşılar. Nesrin de Türkan’ın bu olayı üzerine oldukça sarsılır. Rüçhan’la büyük bir gerilim yaşarlar. Somer de Türkan’ın böyle bir haberde yer almasını öfkeyle karşılar. Ferit’le karşı karşıya gelir. Sadık ve Nesrin için de büyük bir sınavdır bu olay, her ne kadar Türkan’ın böyle bir şey yapmayacağını düşünseler de Türkan’ın sessizliği ve kabullenişi aralarında büyük gerilimlere neden olur.

Tüm bunların yanı sıra Dönüş’ün öykü yarışmasında birinci olması Kalender ailesinin yüzünü bir nebze de olsa güldürür. Türkan sıkışıp kaldığı bu zor durumdan çıkmak için kendince bir karar verir. Somer ise içinde yaşadığı gelgitlerle yüzleşir ve bir seçim yapmak zorunda kalır.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 14. BÖLÜM İZLE FULL

31 Mayıs Salı akşamı yayınlanan Üç Kız Kardeş 14. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Üç Kız Kardeş yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

Üç Kız Kardeş 14. bölüm full izle-Üç Kız Kardeş son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.