adplus-dvertising

Üç Kız Kardeş 11. bölüm fragmanı yayınlandı- Üç Kız Kardeş yeni bölüm tanıtımı

İclal Aydın'ın aynı isimli romanından Kanal D ekranlarına uyarlanan Süreç Film imzalı Üç Kız Kardeş dizisi, heyecan dolu bölümleriyle salı akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Kısa sürede izleyicilerin beğenisini kazanan dizinin 10 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak olan 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Üç Kız Kardeş yeni bölüm ne zaman? Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı haberimizde...
Takip et
Üç Kız Kardeş 11. bölüm fragmanı yayınlandı- Üç Kız Kardeş yeni bölüm tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu, senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı Üç Kız Kardeş dizisinin her bölümü, sabırsızlıkla bekleniyor.

Başrollerinde Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada ve Melisa Berberoğlu’nun yer aldığı dizi, aile ve kardeşlik bağlarını anlatıyor.

Üç Kız Kardeş 10. bölümde Rüçhan hanımın Nesrin’le yaptığı konuşma Kalender ailesinin evinde bomba etkisi yaratır. Üç kız kardeş, babalarını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalırlar. Bu olaydan sonra Türkan için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 11. BÖLÜM ÖZETİ

Somer, Türkan’a olan aşkını itiraf ediyor!

Türkan, Rüçhan’ın zorbalıkları ve Somer’in ilgisizliği sonucunda bir karar alıp aile evine döner. Nesrin ve Sadık kızlarının üzülmemesi için ellerinden geleni yapmaktadır. Türkan durumu kabullenmeye çalışırken Somer’den beklenmedik bir hamle gelir ve Türkan’ın kapısına dayanır. Somer’e sert bir şekilde çıkışan Türkan, gelen öpücük sonucunda şaşkına döner.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 11. BÖLÜM NE ZAMAN?

Bayram haftası olduğu için üç kız kardeş bu hafta olmayacak. Üç Kız Kardeş  11. bölümü  10 Mayıs Salı akşamı ekrana gelecek…

Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle 10 Mayıs Salı 20.00’da Kanal D’de!

Üç Kız Kardeş 11. bölüm fragmanı yayınlandı- Üç Kız Kardeş yeni bölüm tanıtımı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.