Üç Bankadan Vatandaşı Sevindirecek Anlaşma!

Vatandaş olarak en büyük sıkıntılarımızdan biri hiç kuşkusuz ki çalıştığımız bankaya ait ATM'ler. Bununla ilgili üç banka anlaşarak müşterilerine ücretsiz hizmet vermeye başladı.

Üç Bankadan Vatandaşı Sevindirecek Anlaşma!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Köşe bucak ATM arama derdine son. Vatandaşın bu konuyla ilgili haklı isyanına kulak veren üç banka, aralarında anlaşarak müşterilerine ücretsiz hizmet vermeye başladı.

QNB Finansbank, yaptığı girişimler neticesinde Denizbank ve Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ile anlaştı. Yapılan anlaşmadan sonra bu üç bankanın müşterileri, ATM’lerden yapacakları işlemlere herhangi bir ücret ödemeyecek. Bu da özellikle küçük il ve ilçelerde ATM sıkıntısı çeken vatandaşlara büyük kolaylık sağlayacak. Yapılan anlaşma gereği bu üç bankanın müşterileri, hesap bakiyesi ile kredi kartı limitini de herhangi bir sınır olmaksızın ücret ödemeden öğrenebilecek.

“ÜÇ BANKA TEK ATM”

Ekonomi haber sitelerinin son dakika ile duyurduğu bu anlaşma vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Yapılan anlaşmayı üç banka SMS ile müşterilerine duyurdu. Atılan SMS’te “Üç banka tek ATM. Üç banka güçlerini tek ATM platformunda birleştirdi” ifadesi kullanıldı.

DİĞER BANKALARI DA KAPSAYABİLİR

Üç banka arasında yapılan bu anlaşmanın önümüzdeki aylarda diğer bankaları da kapsayıp kapsamayacağı merak ediliyor. Vatandaş, farklı bankalara ait ATM’lerde yaptığı her işlemde bankaya ücret ödemekten fazlasıyla rahatsız. Bakalım önümüzdeki süreçte diğer bankalar, bu durumla alakalı nasıl bir hamle yapacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.