Uber Taksi aşı olmaya gidenleri bedavaya götürecek!

Uber tarafından koronavirüs döneminde destek maksadıyla başlatılan proje örnek niteliğinde. Firma İstanbul ve Ankara'da devlet hastanelerinde aşı olmaya gidecekleri ücretsiz olarak taşıyacak.
Takip et
Uber Taksi aşı olmaya gidenleri bedavaya götürecek!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uber’in bu kampanya için 1 Milyon TL bütçe ayırdığını söyleyen Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, “Bütün dünyada meydana gelen bu pandemi döneminde aşılar salgını yenmek için tek umudumuz. Türkiye’de devam etmekte olan aşılama sürecinde Uber kullanıcılarına aşı olmaya gidiş ve dönüş yolculuklarında destek sağlayabileceğimiz için çok mutluyuz” şeklinde konuştu.

Bugün başladı iki yolculukta kullanılacak

Firmadan yapılan yazılı açıklamada, “UBERAŞI kodunu uygulamaya girerek faydalanılabilecek bu kampanya 24 Mayıs 2021 Pazartesi günü başlayacak. Kampanyadan sadece başlangıç yahut bitiş noktası devlet hastanelerindeki aşı merkezlerinde olan yolculuklar için faydalanılabilecek. Kampanya başka indirim yahut promosyon ile birleştirilemeyecek. UBERAŞI kodu iki yolculukta kullanılabilecek ve yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 40 TL olacak. Kampanya, kendi aşı randevunuza gidip gelmek yahut aşı olacak bir yakınınızın Uber Taksi ile yolculuk yapmasını temin etmek için kullanabilirsiniz” bilgilerine yer verildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.