U-21 Maçı Sonrası Lucescu’ya Büyük Ayıp

Bir dönem Türkiye’de Beşiktaş ve Galatasaray’ı da çalıştıran Lucescu, Romanya U21 maçı sonrası tepki çekecek bir harekete maruz kaldı.

Türkiye’de futbolla ilgilenen büyük çoğunluk tarafından efsane olarak nitelendirdiği Lucescu, bu kez farklı bir olayla gündeme geldi. Ülkesi Romanya’nın U21 maçını tribünden izleyen tecrübeli çalıştırıcı, karşılaşmadan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Bu esnada bir kişinin mikrofon yerine pet şişe uzatması dikkatlerden kaçmadı. Kısa sürede büyük yankı uyandıran olay, özellikle Lucescu’nun ülkesi Romanya’da büyük ses getirdi.

Son dönemlerde ülkeler arasında oynanan karşılaşmalardan futboldan çok saha dışındaki olaylar gündeme geliyor. Bunun son örneğini Romanya U21 takımının, Almanya U21 takımıyla oynadığı karşılaşmada gördük. Daha önce çalıştırdığı takımlarda hatrı sayılır başarılara imza atan Lucescu, kendini bilmez bir taraftarın yakışıksız hareketiyle karşı karşıya kaldı. Karşılaşmadan sonra kendisine uzatılan mikrofona maçı yorumlayan Lucescu’ya bir kişi mikrofon yerine pet şişe uzattı. Kısa sürede futbol sitelerinin gündemine oturan olay özellikle Romanya’da futbol severlerin büyük tepkisini çekti.

AKILLARA EMRE’Yİ GETİRDİ

Bu skandal olayın benzeri geçtiğimiz günlerde Emre Belözoğlu’nun başına gelmişti. Emre’ye de İzlandalı bir taraftar tuvalet fırçası uzatmıştı. Bu olay günlerce Türkiye’de gündemi meşgul etmişti. Hatta konuyla ilgili Türkiye, İzlanda’ya nota vermişti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı