Twitter’dan kovulan Donald Trump internet sitesi açtı!

Eski ABD Başkanı Donald Trump, başkanlık dönemindeki faaliyetlerini anlattığı ve destekçileriyle iletişim kurabileceği yeni bir internet sitesi kurdu. Donald Trump’ın açtığı 45office adlı internet sitesiyle siyasetini buradan sürdürmeyi planladığı öğrenildi.
Takip et
Twitter’dan kovulan Donald Trump internet sitesi açtı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Görev süresi boyunca sosyal medya platformlarıyla yıldızı bir türlü barışmayan Trump, sosyal medyadan yasaklanan ilk ABD başkanı olarak tarihe geçmişti.

Donald Trump daha önceki açıklamalarında sosyal medya platformu kuracağını söylemesine karşın 45office adlı bir internet sitesi kurdu.

Trump’ın açtığı internet sitesinde kullanıcıların Eski Başkan’a ve eşi Melania Trump’a mesaj gönderebildiği, etkinliklerine katılmak için randevu alabildiği görülürken Trump’ın daha önce başlattığı ‘Önce Amerika’ kampanyasının da devam ettirildiği görüldü.

Kendi başkanlık döneminin detaylarına ve hakkındaki iddialara yönelik yazılar yazan Trump, Başkanlık dönemini “tarihteki en olağanüstü siyasi hareket” olarak tanımladı.

Siyasi hanedanları tahttan indirdiğini, “Washington düzenini” yendiğini ve “neredeyse her yerleşik güç yapısını aştığını iddia eden Trump, kendi dönemindeki pandemi süreci başarısızlığı hakkında olarak, ‘Koronavirüs salgını Çin’den geldiğinde, dünyanın her yerini etkilediğinde, Başkan Trump erken önlem alarak, kararlı bir biçimde hareket etti.’ ifadelerine yer verdi.

ABD’de gerçekleşten kanlı kongre binası baskını hakkında hiç bir yazının bulunmadığı internet sitesinde Trump’ın 2024’te olası bir seçimde Cumhurbaşkanlığı adaylığını ima eden cümlelere yer veriliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
ahmetcengiz akaydın---------TÜRKİYE
1 Nisan 2021, 15:42 tarihinde yazildi

keşke siteniz türkçe yede açık olsaydı

  • Cevapla
  • 0